Jump to content
Cifre

GRATUIT 100$ Google Ads Credit.

Recommended Posts

Salut, astazi o sa va spun cum puteti face rost de 100$ Google ads gratuit (sau cel putin aproape gratuit .01) si pe langa cei 100$ Google Ads mai sunt cateva bonusuri despre care o sa va explic putin mai tarziu. De mentionat este ca aceasta metoda nu este chiar noua si posibil ca majoritatea dintre voi sa o cunoasca.

De ce aveti nevoie:

- 0.01$ in contul de paypal (in cazul in care nu aveti, trimiteti un PM si o sa va transfer eu)

- Primul pas este sa mergem pe urmatorul site, selectam pachetul 'Baby Plan' si optiunea ' I already own this domain question.png ' aveti grija ca la Billing Cycle sa fie selectat '1 Month @ 7.96/mo 20 Percent OFF!' .

- In continuare completati cu datele dvs. si la Payment Information selectatiPayPal, dupa ce ati completat cu detaliile dvs. mergeti la tabul Hosting Addons si dati un-select la tot ce este selectat.

- Mai departe o sa aveti un tab cu titlul "Have a coupon code?", in textbox puneti urmatorul cod '1CENT1HOST' fara ghilimele si apasati pe Validate si o sa pimiti urmatorul mesaj ' tick.gif You have chosen our most valuable coupon!', tot ce va ramane de facut acum este sa platiti cei 0.01$ si in maxim 3 minute o sa primiti un email cu datele de logare.

- In 24 de ore o sa fie adaugat si creditul dvs. pentru Google Ads, o sa va las mai jos un screen. Dupa 24 de ore puteti da click pe '

adwords-s.jpg Introductory $100 AdWords Offer

Redeem Now!'

Bonus:

- 25% OFF pentru orice plan pentru orice cont nou inregistrat (acest cod nu functioneaza daca ati folosit deja codul 1CENT1HOST, deci trebuie sa faceti un nou cont folosind urmatorul link pentru a putea beneficia de acest cod)

Codul promotional este: 1RSTHOST25

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pai e valabila inca din Jan 2013 deci cred ca o sa mai tina mult si bine, hostgator e o companie mare si stiu cum sa isi adune clienti.

Am uitat sa specific in topic, aceasta metoda poate fi folosita de cate ori vrei dar aveti grija ca, conturile fake sunt considerate ca si conturi pentru frauda.

Link to comment
Share on other sites

E vreo problem? c? la Package am pus pe Hatchling?

Uh39IUI.png

Nu, nu este. Oricum hostul il poti plati in continuare dupa daca vrei sa folosesti serviciile lor. Si chiar ofera calitate. In Cpanel o sa ai ceva de genu:

Screenshot_from_2014_03_15_18_29_48.png

Edited by Cifre
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...