Jump to content
Coco

Tutorial Jocuri Steam / Origin / Desura , GRATUITE !

Recommended Posts

Am un RDP pe UK. Oare o sa am ceva sanse sa joc si jocurile alea pentru a castiga monede de alea? ;))

Daca pana acum ti-ai facut un cont de pe pc-ul tau si ai folosit la inregistrare steam-ul nu.

Pentru ca daca tu intri faci un nou cont si pui acelasi steam ca sa primesti castigurile nu-ti va mai da nimic si vei primi ban automat pe amandoua conturile.

+ ca nu stiu sigur daca merge in uk.

Link to comment
Share on other sites

Nu v? mai prosti?i cu toate c?caturile astea ?i pune?i mâna ?i munci?i, o s? ave?i ?i bani de jocuri ?i de buzunar, sta?i ?i freca?i pula ca indienii la taskuri de 2 cen?i.

Si ce propui sa facem daca nu putem sa jucam jok alea atunci ce sa bagam bani la survey...

Link to comment
Share on other sites

Nu v? mai prosti?i cu toate c?caturile astea ?i pune?i mâna ?i munci?i, o s? ave?i ?i bani de jocuri ?i de buzunar, sta?i ?i freca?i pula ca indienii la taskuri de 2 cen?i.

Fiecare face ce vrea pula lui frate , daca nu-mi permit sa stau sa dau bani pe jocuri care-i problema?

Mai bine stau si frec pula la 2 taskuri si imi iau un joc decat sa-mi iau cu bani reali cu care as fi putut sa-mi iau un suc right nu?

O seminta , o cola , asa ca "bajeti"

Link to comment
Share on other sites

Si ce propui sa facem daca nu putem sa jucam jok alea atunci ce sa bagam bani la survey...

Na, convinge prostul c? e prost.

Fiecare face ce vrea pula lui frate , daca nu-mi permit sa stau sa dau bani pe jocuri care-i problema?

Mai bine stau si frec pula la 2 taskuri si imi iau un joc decat sa-mi iau cu bani reali cu care as fi putut sa-mi iau un suc right nu?

O seminta , o cola , asa ca "bajeti"

Same rule applies.

Link to comment
Share on other sites

Pe Romania se merita doar acel task cu War Thunder. E buna cat sa-ti iei 2-3 joace, dupa acea oferta poti sa te lasi de sportul asta ca numai ai sanse sa strangi iar coins pentru alte jocuri.

Ai o parte de adevar , dar mai sunt niste sanse..

Link to comment
Share on other sites

oare merge sa mai fac niste conturi cu ip dinamic/proxy sa fac oferta aia cu warthunder din nou iau mai multe key-uri de mirror's edge si le vand?:))

Cred ca , dar vezi ca iti detecteaza proxy-ul .

Incearca cu un vpn d-ala care nu-i free sau cu socks sau etc.

PS : Daca merge imi dai un cd key asa cadou :))

Edited by Coco
Link to comment
Share on other sites

Nu sunt sigur daca ai constientizat, dar din cele 3 link-uri la care ai dat paste, functioneaza doar primul (adica doar cel cu referalul tau) iar celalalte 2 nu merg. Nu stiu daca ai facut asta intentionat pentru ca lumea sa se inregistreze pe reffer-ul tau sau pur si simplu ai gresit :) Oricum, nu este frumos si iti recomand sa rectifici.

On: Vad ca multa lume iti multumeste si spun ca metoda functioneaza, asa ca iti spun si eu multumesc pentru tutorial.

Nu am facut-o intentionat pur si simplu nu mi-am dat seama ca nu merg celalante , si nimeni nu a spus nimic , multumesc de observatie le-am rectificat , era foarte simplu sa vezi ca site-ul este tremorgames . com , toata lumea putea sa intre direct asa si sa apese pe register daca nu vroia pe refferal , dar am updatat si link-urile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...