Jump to content
Stfean_Iordache

[Vand] Like-uri Facebook

Recommended Posts

@Stfean_Iordache - nu m-am bagat niciodata in afacerea nimanui, dar sunt scumpe like-urile ce le vinzi.

Aceleasi like-uri eu le cumpar cu 1 usd / 1k.

Nu ma intelegere gresit, dar mor cand vad futerea asta intre noi.

Salut . Daca nu iti place , te rog nu cumpara . Si nu zice ca iei la fel de altundeva mai ieftin deoarece nimeni nu mai vinde likeuri de calitate in ziua de azi . Toti dau cu botnet . Iar alea de calitate sunt de la 12$ in sus pentru tari nasoale si 50$ in sus pentru tari bune .

Edited by Stfean_Iordache
Link to comment
Share on other sites

Fanpage EUROPEAN Likes

  1. 1000 likes - 13$
  2. 2000 likes - 25$
  3. 5000 likes - 62$
  4. 10k likes - 121$
  5. 50k likes - 575$

UP! De azi vand like-uri 100% reale exclusiv din europa (fara turkish/india/pakistan/etc) . Like-urile sunt din europa mixt deci nu pot garanta pe o tara , dar pot garanta ca vor fii toate din europa .

Deoarece abia am infiintat optiunea asta , ofer discount de 20% pentru primii 5 clienti sau primele 50k likeuri !

Cumpar like uri facebook, pentru o pagina de vanzari haine pentru copii, nu ma intereseaza atat de mult sa fie targetate, dar vreau sa fie din romania. Daca ma puteti ajuta, PM cu oferta

Inca nu pot vinde likeuri targetate exclusiv pe romania , dar in o saptamana , doua voi putea .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...