Jump to content
Byte-ul

RST Market pret obligatoriu

Recommended Posts

Guest Kovalski

Mi se pare corect si normal, pe alte marketuri asa se procedeaza, doua sectiuni, Verified si Unverified, in ambele sectiuni sunt obligati sa posteze produsul, conditiile si pretul.

Link to comment
Share on other sites

@Wired

Pai vino in pula mea cu o idee etc. Tu vrei ceva si nu stii ce vrei

E ca si cum ai merge la restaurant si ai spune ca nu vrei cartofi prajiti,vrei altceva,dar nu spui ce,de unde stie lumea ce sa-ti ofere daca nu ceri/sugerezi?

Haolo, doar am spus ca am merita ceva mai bun decat o simpla categorie, pe viitor poate o sa deschid un topic unde sa isi spuna toata lumea parerea si sugestiile, iar apoi sa ajunga la admini si sa o implementeze ! Pace ! :)

Edited by Wired
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Haolo, doar am spus ca am merita ceva mai bun decat o simpla categorie, pe viitor poate o sa deschid un topic unde sa isi spuna toata lumea parerea si sugestiile, iar apoi sa ajunga la admini si sa o implementeze ! Pace ! :0

Daca vreau sa cumpar ceva nu am nevoie de nimic mai mult decat sa stiu ca persoana X este serioasa si ca produsul este ok. Atat. Implementari de ochii lumi implica timp pierdut.

Link to comment
Share on other sites

Daca vreau sa cumpar ceva nu am nevoie de nimic mai mult decat sa stiu ca persoana X este serioasa si ca produsul este ok. Atat. Implementari de ochii lumi implica timp pierdut.

Eu doar mi-am spus punctul de vedere, mai departe daca e sa se intample ceva admini decid.

Link to comment
Share on other sites

Deja imi imaginez cum o sa arate marketu cand o sa vina baietii cu root-urile.. Ma idea e ok.

In sfarsit cineva care si-a dat seama ca e o idee buna, chiar nu e cum a zis @SynTAX , nu o sa fie de ochii lumii si eu cred ca o sa intre mai multa lume.

Link to comment
Share on other sites

Sustin si eu ideea cu pretul obligatoriu deoarece daca vrei sa afli cat costa ceva trebuie sa dai PM sa astepti pana intra ala sa-ti raspunda si dupa iti dai seama ca cere prea scump etc.

Asa daca posteaza macar un pret estimativ de exemplu sa spunem ca vinde ceva si cere 50 euro ,daca mai lasa ceva poate sa scrie usor negociabil ,dar macar esentialul il ai.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...