Jump to content
livestyle

Inchideti.mi contul va rog

Recommended Posts

Am inteles,eu sunt nebun nu realizez inca ca totul este cenzurat in ziua de astazi.

Va rog sa imi stergeti toate posturile si sa imi inchideti contul asta a fost ultima oara cand am intrat pe RST,Si am spus ca admini sunt Fatarnici si sustin din cauza ca unul dintre cei ce a infintat acest forum este un puscarias care a fost inchis pentru furt comis in banda organizata si cati va admini pe aicia il plang ca erea inocent,a fost gasit cu peste 300 de mii de USD in casa bani furati de la oameni cinstiti care muncesc zi de zi sa isi creasca familia sau sa isi plateasca studile.

In fine INCHIDETI.MI CONTUL VA ROG. si celor ce le am dat BTC cu camata aicia sa stiti ca nu mai vreau nimic in apoi beti o bere din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Te crezi prea important. Nu va plange nimeni ca nu mai intrii aici. Erai inutil oricum. Nu vorbi despre cine si ce nu stii, nu fi o curva de-a lu' Kapatos. Si nimeni nu e in puscarie.

P.S: puscariasii vorbesc mai bine ca tine romana.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Am inteles,eu sunt nebun nu realizez inca ca totul este cenzurat in ziua de astazi.

Va rog sa imi stergeti toate posturile si sa imi inchideti contul asta a fost ultima oara cand am intrat pe RST,Si am spus ca admini sunt Fatarnici si sustin din cauza ca unul dintre cei ce a infintat acest forum este un puscarias care a fost inchis pentru furt comis in banda organizata si cati va admini pe aicia il plang ca erea inocent,a fost gasit cu peste 300 de mii de USD in casa bani furati de la oameni cinstiti care muncesc zi de zi sa isi creasca familia sau sa isi plateasca studile.

In fine INCHIDETI.MI CONTUL VA ROG. si celor ce le am dat BTC cu camata aicia sa stiti ca nu mai vreau nimic in apoi beti o bere din partea mea.

Lasa-ti drogurile ca va afumati creierii

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Si am spus ca admini sunt Fatarnici si sustin din cauza ca unul dintre cei ce a infintat acest forum este un puscarias care a fost inchis pentru furt comis in banda organizata si cati va admini pe aicia il plang ca erea inocent,a fost gasit cu peste 300 de mii de USD in casa bani furati de la oameni cinstiti care muncesc zi de zi sa isi creasca familia sau sa isi plateasca studile.

Nu l-a infintat el. Aviz pentru cei care citesc prostiile debitate de tine, in plus, nu cred ca a spus cineva ca nu a facut nimic.

La celalalt am auzit ca au gasit acasa 200 de lei, bani munciti, labagiule. :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...