Jump to content
Stfean_Iordache

[CUMPAR] BTC

Recommended Posts

Ia si cumpara de pe btcxchange.ro . Nimeni nu iti da la pretul asta pe PayPal, daca vrei iti dau pe PayPal cu 750$/BTC.

dar ce are paypal ? pot oferi si altceva , dar ma gandeam ca ar prefera clientii sa primeasca paypal decat sa se incurce cu pm/wmz/ukash/etc .... oricum ii pot trimite ca gift daca e frica de refund

Link to comment
Share on other sites

dar ce are paypal ? pot oferi si altceva , dar ma gandeam ca ar prefera clientii sa primeasca paypal decat sa se incurce cu pm/wmz/ukash/etc .... oricum ii pot trimite ca gift daca e frica de refund

Am primit chargeback de 200$ vanzand crypto pe PayPal, ii doare in cur de vanzator si in cele mai multe cazuri cumparatorul cumpara cardul.Hai sa iti arat o schema, iti iei IP de Congo, intrii pe PayPal-ul tau trimiti cui vrei tu ca gift, suni la banca le spui sa-ti intoarca tranzactia si aia e, ala nu o sa castige chargeback-ul niciodata (e ca si cum ai face plangere bancii) asa mi-a dat ala teapa, cu "unauthorized payment", dar a fost prost si a intrat de pe IP-ul lui pe cont, deci nicio urma de frauda pe contul lui si mi-au dat castig de cauza in trei tranzactii (cate am facut cu el).

Link to comment
Share on other sites

Am primit chargeback de 200$ vanzand crypto pe PayPal, ii doare in cur de vanzator si in cele mai multe cazuri cumparatorul cumpara cardul.Hai sa iti arat o schema, iti iei IP de Congo, intrii pe PayPal-ul tau trimiti cui vrei tu ca gift, suni la banca le spui sa-ti intoarca tranzactia si aia e, ala nu o sa castige chargeback-ul niciodata (e ca si cum ai face plangere bancii) asa mi-a dat ala teapa, cu "unauthorized payment", dar a fost prost si a intrat de pe IP-ul lui pe cont, deci nicio urma de frauda pe contul lui si mi-au dat castig de cauza in trei tranzactii (cate am facut cu el).

Ce pot sa iti zic...ghinionul tau....

Nu trimit primul , daca nu aveti incredere in mine nu luati .

Cine nu are incredere in mine ca voi trimite banii sa nu cumpere ... Eu nu dau tepe si nici nu am dat vreodata . Pot garanta oameni pentru afaceriile mele si de aici de pe forum . Dar nu trebuie sa ma credeti pe cuvant , daca nu vrei atunci nu luati .

Edited by Stfean_Iordache
Link to comment
Share on other sites

Ca sa stii si tu,la vanzarile pe PayPal exista tot timpul un premium de 10-40%, daca gasesti si pe mine pe cineva care iti da BTC pt PP la pretul de pe btc-e sa ma anunti (vorbesc foarte serios).

Tocmai ce am cumparat 0.03 adineauri la pretul meu . Nu imi trebuie sa cumpar in cantitati mari o data , ci merge in cantitati mici de mai multe ori . Acum daca nu ai de gand sa faci un schimb cu mine , atunci nu vad de ce imi tot discuti pretul.

Daca nu iti place cat ofer atunci nu-mi vinde , dar nu tot comenta doar pentru inca un post .

BTC-ul e 654.5$ la momentul asta si tu vrei sa-l iei la 620$, interesant.

Treaba mea , daca vreau ofer 1$ pe btc , nu vad ce te doare pe tine .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...