Jump to content
Illuminatul

Puteti incendia site-uri dastea?

Recommended Posts

mie personal sincer o persoana care lucreaza la asa ceva, sau chiar si mai rau pe la rotunde si chestii, mi se pare o persoana care se umileste singura, mi se pare cel mai josnic loc in care poate ajunge cineva ca sa faca bani sau stiu eu ce motive ar avea persoana respectiva

Link to comment
Share on other sites

Daca prietena ta te lasa in favoare unui servici de genul, o poti considera drept o curva, si nu ai pierdut nimic.

Sunt insa si cazuri fericite cand te invita sa lucrezi cu ea :)

nu ma lasa dar mai intra pe NET si ea si vede istoric sau gaseste site dasta care o uimeste cu prostiile astea ca face bani Muuulti etc.. si dupaia imi cere aprobare , daca nu i dau atunci ma paraseste ce pula mea nui logic?

Link to comment
Share on other sites

nu ma lasa dar mai intra pe NET si ea si vede istoric sau gaseste site dasta care o uimeste cu prostiile astea ca face bani Muuulti etc.. si dupaia imi cere aprobare , daca nu i dau atunci ma paraseste ce pula mea nui logic?

Nu e logic deloc, pentru ca daca iti cere asa ceva inseamna ca ai place banu vere... si mai important, ai place pula.

Prietena ta daca tine la tine cat de putin, nu ar fii interesata de asa ceva, sau si daca era, nu iti spunea tie.

LE: Prea multe nu poti sa le faci... iar sa dai ddos e irelevant.

Vezi daca te ajuta asta:

<b>Warning</b>: htmlspecialchars() expects parameter 1 to be string, array given in <b>/home/wowstudi/library/Zend/View/Abstract.php</b> on line <b>897</b><br />

http://www.wow-studio.ro/admin/user/login

Edited by Mecanik
Link to comment
Share on other sites

frate incodata iti zic gresesti ... nu e chiar asa pls inceteaza ... fata trebuie convinsa ca nu stie de capu ei dupa parerea mea :) n-are nici o treaba ce zici tu :)

Ba! aici nu e vorba de ce zici tu mai sus, aici e vorba ca eu am experienta, pentru ca am patito.

Degeaba spui tu povesti aici, ca femeia nu o altoiesti cum vrei tu!

Eu am incercat sa il ajut, nu trebuie sa vii tu cu comentarii, el trebuie sa vina cu comentarii ca e postul lui - wtf

PS: asa ca de pamflet, ia intreabal pe baiat cati ani are aia?

Link to comment
Share on other sites

o pustoaica care nu stie de capul ei sunt sigur de asta nu trebuie sa intreb pe nimeni, m-am uitat si la baiat pe unde mai scrie vad ca scrie pe undeva prin subiecte cu bac 2014, intelege ca eu de obicei fac foarte bine ce fac si nu fac afirmatii desarte poate par nebun dar nu sunt ! :) calculez tot ce fac asta e stilul meu asa imi place mie daca scriu ceva o scriu din suflet pot sa gresesc cateodata ca fiecare face greseli dar cu toate asta eu incerc sa nu gresesc si sa ma pregatesc cat de cat inainte, dupa parerea mea fata n-are mai mult de 20 de ani s-ar putea sa gresesc cativa ani dar oricum e necoapta asta e ideea, daca chiar vrei sa-mi intelegi logica si gandirea mea

Asta zic si eu, e NECOAPTA :)) nu inteleg de ce ma faci ratat...

Daca eram si eu un NECOPT, ma apucam sa te injur ca ciobanu, nu ? /:)

Link to comment
Share on other sites

Sa ii dam ban lui mrtornado pentru analfabetism?

sau lu ma-ta pt. prostie persistenta ? :) intelege ce vrei din asta :) intelege ca scriu vorbele mele in momente de sinceritate si nu stau sa fiu atent, la ceea ce scriu exact sa intelege ideea in sine, chiar daca nu folosesc semenele de punctuatie si poate mai gresesc niste cuvinte :) nu ma judeca gresit din aparente retardule ca nu e frumos, si nu ma face sa te judec eu pe tine ca te-as putea caracteriza dupa actiunile tale, nu din ceea ce as putea crede eu despre tine din niste fapte care poate le faci din suflet, sau poate ai si tu 10-16 ani si ai simtit nevoia sa spui ceva, in acest caz imi pare rau sunt un analfabet prost :) si imi cer scuze ca te-am jicnit :)

NU UITATI. CAUT BAIAT PENTRU CUPLU GAY VIDEOCHAT: mrtornado@gmail.com sau onetruemasteronline@gmail.com

Edited by Nemessis
Link to comment
Share on other sites

sau lu ma-ta pt. prostie persistenta ? :) intelege ce vrei din asta :) intelege ca scriu vorbele mele in momente de sinceritate si nu stau sa fiu atent, la ceea ce scriu exact sa intelege ideea in sine, chiar daca nu folosesc semenele de punctuatie si poate mai gresesc niste cuvinte :) nu ma judeca gresit din aparente retardule ca nu e frumos, si nu ma face sa te judec eu pe tine ca te-as putea caracteriza dupa actiunile tale, nu din ceea ce as putea crede eu despre tine din niste fapte care poate le faci din suflet, sau poate ai si tu 10-16 ani si ai simtit nevoia sa spui ceva, in acest caz imi pare rau sunt un analfabet prost :) si imi cer scuze ca te-am jicnit :)

Daca te mai prind o singura data ca pocesti in halul asta limba romana ai ban permanent. Daca te mai prind o singura data ca iti permiti sa ataci pe cineva care te face agramat aici pe forum ai ban permanent. Esti tratat asa cum meriti. Ca un agramat. Esti FOARTE agramat.

Considera ca ai primit primul si ultimul avertisment.

@Illuminatul e vina pizdelor ca se angajeaza la videochat. Daca nu se angajeaza la videochat or sa se futa pe bani. Pizde sunt cacalau in Romania. Nu mai plangeti dupa orice boarfa pe care o incanta $1000, ca aia nu e femeie.

Edited by Nemessis
Link to comment
Share on other sites

@Illuminatul e vina pizdelor ca se angajeaza la videochat. Daca nu se angajeaza la videochat or sa se futa pe bani. Pizde sunt cacalau in Romania. Nu mai plangeti dupa orice boarfa pe care o incanta $1000 ca aia nu e femeie.

Uite ba ce incercam eu cu disperare sa explic :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...