Jump to content
scaunmare

Sugestie pentru noi, cand un om nou se prezinta pe forum

Recommended Posts

Sugestia mea este in loc sa tot umpleti acolo cu salut, bun venit si alte chestii (stiti bine cate sunt), sa faceti un simplu click pe butonul de like si asa se intelege ca spuneti si voi salut...daca cineva vrea sa zica si alt ceva in afara de salut, bun venit, etc....sa scrie acolo la post-ul ala sfatul, sau stiu eu ce.

Link to comment
Share on other sites

Sugestia mea este in loc sa tot umpleti acolo cu salut, bun venit si alte chestii (stiti bine cate sunt), sa faceti un simplu click pe butonul de like si asa se intelege ca spuneti si voi salut...daca cineva vrea sa zica si alt ceva in afara de salut, bun venit, etc....sa scrie acolo la post-ul ala sfatul, sau stiu eu ce.

Pai...Nu se poate asa ceva, pentru ca altfel baietii nu ar mai putea sa faca 10 posturi ca sa mearga la cereri, are si sectiunea aia rostul ei...;;)

Sunt sarcastic... Ar trebui sa fie mai agresiva povestea, cine pune "Salut." si atat sa primeasca warn pentru off-topic, daca ai ceva de intrebat, intrebi...

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Cea mai proasta si inutila sugestie care a fost vreodata postata. Nu inteleg de ce atunci cand nu aveti nimic de zis, debitati aberatii.

EDIT: Immortal, vizifeaza-mi profilul si vezi unde am zis doar "salut".

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

parerea mea, este cand un user, intra pe forum ( nou ) sa aiba limita de 5 posturi pe zi..

Asa nu se umple forumuri de prostie, o sa tina cont de treaba asta...

si cu optiunea de [HIDE=10] POSTURI MINIM SA SE FACA, ASA CONTURILE NU O SA DISPARA IN GRUPA MARE..

TOTI prapaditii fara login intra aici si au acces, la mai mult decat este necesar..

Link to comment
Share on other sites

parerea mea, este cand un user, intra pe forum ( nou ) sa aiba limita de 5 posturi pe zi..

Asa nu se umple forumuri de prostie, o sa tina cont de treaba asta...

si cu optiunea de [HIDE=10] POSTURI MINIM SA SE FACA, ASA CONTURILE NU O SA DISPARA IN GRUPA MARE..

TOTI prapaditii fara login intra aici si au acces, la mai mult decat este necesar..

Unde ar mai fi distractia?

Link to comment
Share on other sites

parerea mea, este cand un user, intra pe forum ( nou ) sa aiba limita de 5 posturi pe zi..

Asa nu se umple forumuri de prostie, o sa tina cont de treaba asta...

si cu optiunea de [HIDE=10] POSTURI MINIM SA SE FACA, ASA CONTURILE NU O SA DISPARA IN GRUPA MARE..

TOTI prapaditii fara login intra aici si au acces, la mai mult decat este necesar..

aia cu [HIDE=10] din cate am vazut pe multe site-uri daca dai "Reply With Quote,, iti apare [HIDE=10]www.google.ro[/HIDE]

ar fi ceva daca pentru a da reply sa vezi acele link-uri ar trebui sa faci 5/10 New Topic ...

Eu zic ca cu cat mai multa libertate cu atat mai bine

Eu zic "ca cu cat" citesti mai multe carti cu atat mai bine :))

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...