Jump to content
haked

haked e on

Recommended Posts

Hai noroc sunt haked, imi place sa ard prosti <sarcasm>am o plangere penala (iau cu suspendare sunt sigur :)) )</sarcasm>

ma aflu pe rst de la inceputurile timpului in 2003 o ardeam pe IRC, sunt pus pe fapte mari dar si multa caterinca.

Nu am iubita m-a parasit pentru un arab ce avea masina (eu am doar bicicleta da asta e...)

~ I NEED $

Edited by haked
Link to comment
Share on other sites

Ti se pare o descriere buna? Ce te lauzi ca ai o plangere penala pentru amaratul ala de site? Nu vreau sa ma judeci gresit dar sincer te faci te rusine, nu te da "haker", sunt multi aici care-ti da clasa. Maturizeaza-te putin. Oricum mult timp pe aici n-ai sa stai daca o arzi asa.

EDIT: misefalfaie de reputatia ta :)

Untitled.jpg

Edited by TheOne
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc sunt haked, imi place sa ard prosti am o plangere penala (iau cu suspendare sunt sigur :)) )

ma aflu pe rst de la inceputurile timpului in 2003 o ardeam pe IRC, sunt pus pe fapte mari dar si multa caterinca.

Nu am iubita m-a parasit pentru un arab ce avea masina (eu am doar bicicleta da asta e...)

~ I NEED $

Sincer iti spun fara nici un fel de suparare ia o carte citeste-o dupa care apucate de munca si vezi de viata ta, nu iti faci un renume cu o plangere penala. Doar poti sa dovedesti cat esti de copil ! Las-o mai moale si vezi de treaba ta si incearca sa te intelegi bine cu toti de aici si nu face pe desteptul ca te culca multi doar cu vorbe ;)

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca trebuie sa va explic ce e ala SARCASM!

Sunt aici de muult nu va faceti griji nu sunt nou! @tur334vl eram sarcastic ...

Chiar credeti ca il ia cineva in serios pe acel copil?

Edited by haked
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ti se pare o descriere buna? Ce te lauzi ca ai o plangere penala pentru amaratul ala de site? Nu vreau sa ma judeci gresit dar sincer te faci te rusine, nu te da "haker", sunt multi aici care-ti da clasa. Maturizeaza-te putin. Oricum mult timp pe aici n-ai sa stai daca o arzi asa.

EDIT: misefalfaie de reputatia ta :)

Untitled.jpg

Stai linistit,asa fac si cu mine,abia astept sa-mi mai faca,sa dau un PM lu' Nytro.

@haker, du-te si pune mana pe o carte de Limba romana.

ON: Bun venit.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor pentru o "re"primire calduroasa!

C'è avetzi mà cu el? si.a fàcut si omu prèzentarea.. nu mai facèti p*la mare dacà n.avetzi nici o realizarè cà o datzi in autom*ie!

Bine ai venit coitzè

Multumesc coitzè :)

Bun venit. Skills? Fara sarcasm daca vrei:)

Cunostiinte ? Am mai spun de cateva ori :

ce rost are sa zic ca stiu sa fac si sa dreg? Nu mai bine demonstrez!

Link to comment
Share on other sites

OFF: In primul rand "COITZE" SCRIE ROMANESTE COCALARE !

ON: Astept sa vedem si skillz ;)

Uite ce bulangiu mà corecteazà pà mine, mà motiveazà faptu' cà sint plecàt dà mult timp din ro.

Fi forza in taste moshule, iar in strada ia-mà dà cazzo!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...