Jump to content
danielsado

" Sensi " Teparul din Zdapi

Recommended Posts

Mare grija ! Ii platesc $200 PM pentru 500k @hotmail.co.uk si primesc 500k EMAILS GENERATE !!!!.

Si nu se intampla prima oara cand ii platesc pentru ceva si ma parleste, insa data trecuta a avut placerea sa-mi restituie ce-i 20$ inapoi.. insa acum a fost vorba de 200 PM si la inghitit pamantu' .

Nu am nici o pretentie, nici de la el, nici de la Admini.

Am pretentii la restu' sa caste ochii daca vor fi nevoiti sa cumpere ceva de la Mr Sensi

Sanatate la neamuri ;)

Link to comment
Share on other sites

Generatorul tau greseste, sensi nu ar face asa, am avut si eu un business cu el in trecut si nu au fost probleme, plus, omul nu si'ar pata imaginea si nu ar renunta la contul de V.I.P pentru 200$.

Acum pentru bani oamenii ar face orice, si nu ca ii tin partea lui @danielsado, doar ca daca esti V.I.P nu inseamna ca esti si cinstit.

Avand in vedere ca omul acesta a pierdut niste bani, in loc sa il ajutati sa ii recupereze voi il criticati? si incercati sa ii gasiti sau sa ii bagati pe gat anumite "indrumari" si "intrebari" genul " de unde stii ca sunt generate, nu sunt generate, etc.."

Eu in locul vostru as trata fiecare user la fel, nu tinem cont ca are grad sau ca nu are ca are 20000 posturi sau ca are 1 post, ca are reputatie 1 sau are reputatie 20 toate astea nu conteaza.

Si ca veni vorba de Sensi, domnisorul acela nu doar ca ce face el este ilegal, mai si da teapa, si acum s-ar putea sa-mi sariti in cap ca nu este ilegal, (sa imi demonstreze ca toate mailurile provin din baza lui de date, si fiecare proprietar a fiecarui mail este deacord cu comercializarea acelui email)

In fine, m-am bagat peste acest topic, probabil pentru voi fara nici un rost, dar eu o sa dorm mai bine in seara asta. Noapte buna!

Edited by Open
Link to comment
Share on other sites

Acum pentru bani oamenii ar face orice, si nu ca ii tin partea lui @danielsado, doar ca daca esti V.I.P nu inseamna ca esti si cinstit.

Avand in vedere ca omul acesta a pierdut niste bani, in loc sa il ajutati sa ii recupereze voi il criticati? si incercati sa ii gasiti sau sa ii bagati pe gat anumite "indrumari" si "intrebari" genul " de unde stii ca sunt generate, nu sunt generate, etc.."

Eu in locul vostru as trata fiecare user la fel, nu tinem cont ca are grad sau ca nu are ca are 20000 posturi sau ca are 1 post, ca are reputatie 1 sau are reputatie 20 toate astea nu conteaza.

Nu cred ca am criticat pe nimeni, daca gresesc te rog sa sublinizezi fiecare fraza in care am criticat pe cineva. Nu incerc sa schimb parerea nimenui, eu pur si simplu mi'am dat cu parerea pentru ca il cunosc pe om acum adminii/moderatorii o sa ia masuri, noi ca useri nu prea putem face multe si nu am zis ca daca e V.I.P nu face, am zis ca "nu ar face" el ca persoana, acum e posibil sa gresesc.

Si nu, nu cred ca o sa priveasca nimeni un user cu 2-10 posturi din aceiasi perspectiva din care privesc un user vechi si cu reputatie, egalitatea pe forumu asta nu exista, ea trebuie castigata la fel si respectul.

Sper ca m'am facut inteles si din respect pentru sensi v'as ruga ca pana la revizia un moderator/admin sa nu va mai dati cu parerea (da stiu si eu am facuto dar spre deosbire de multi de aici, eu chiar il cunosc dar cum am zis si mai sus, poate gresesc.). Peace!

Edited by Cifre
Link to comment
Share on other sites

Daca stiam ca esti gunoiul (carderul) la care i-am returnat cei $50 nici nu mai complicam cu tine. Cum sa generez 500k mailuri ma copac? Cand ai intrat cu tv si ai vazut mailurile erau ok, nu? Acum ca nu ai prins nimic prin promovarea "" site-ului (sa nu-i zic scam) ai venit sa faci pe prostu?

Cand ajung acasa incercam sa rezolvam problema, dar cam dificil cu tine. Oricum banii nu-i mai am :* , so, nu te gandi la returnare ( ca data trecuta).

Scuzati eventualele greseli gramaticale, cam nasol de pe tel si baterua-i moarta.

Link to comment
Share on other sites

Totusi ar fi bine sa il asteptam si pe Sensi sa-si spuna punctul de vedere.

Eu i-am scris ieri si pe jabber i-am lasat si PM aici, astazi l-am vazut on pe jabber insa evita orice dialog.

Asuma-ti ceea ce spui fata de sensi,nu cred ca e asa 'tepar' cum zici tu,mai ales ca tu esti un carder cum a spus el.

Link to comment
Share on other sites

Bai avortatule, sa-ti vorbesc urat pot si eu si oricine de pe acest forum. Urca aceeasi lista de emailuri undeva si afiseas-o s-o vada si supusul de @.Breacker si restu. Atunci pot toti sa confirme sau sa infirme ce vb eu. De return sunt constient ca nu o sa existe unul, exact din acelasi motiv n-am cerut unul. Si nu afirma ca as fi carder mai incultule, uita-te in gradina ta inainte de-a deschide gura.

Link to comment
Share on other sites

Doamne, viata asta e ca-n filmele americane :))

Eu nu va inteleg vere, va ardeti de 50-100-200 usd si apoi va injurati pe forum.

Cand ajung acasa incercam sa rezolvam problema, dar cam dificil cu tine. Oricum banii nu-i mai am :*

Adica, l-ai pupat pe portofel ?

Sa-mi bag, parca mi-e si rusine sa mai dau banuri. Ar trebui inchis orice market sau permis strict ce e legal.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca am criticat pe nimeni, daca gresesc te rog sa sublinizezi fiecare fraza in care am criticat pe cineva. Nu incerc sa schimb parerea nimenui, eu pur si simplu mi'am dat cu parerea pentru ca il cunosc pe om acum adminii/moderatorii o sa ia masuri, noi ca useri nu prea putem face multe si nu am zis ca daca e V.I.P nu face, am zis ca "nu ar face" el ca persoana, acum e posibil sa gresesc.

Si nu, nu cred ca o sa priveasca nimeni un user cu 2-10 posturi din aceiasi perspectiva din care privesc un user vechi si cu reputatie, egalitatea pe forumu asta nu exista, ea trebuie castigata la fel si respectul.

Sper ca m'am facut inteles si din respect pentru sensi v'as ruga ca pana la revizia un moderator/admin sa nu va mai dati cu parerea (da stiu si eu am facuto dar spre deosbire de multi de aici, eu chiar il cunosc dar cum am zis si mai sus, poate gresesc.). Peace!

Eu nu am vorbit despre tine, doar ti-am raspuns cu prima fraza, stai calm, scuza-ma daca s-ar fi inteles alt ceva si te-ar fi deranjat.

Daca stiam ca esti gunoiul (carderul) la care i-am returnat cei $50 nici nu mai complicam cu tine. Cum sa generez 500k mailuri ma copac? Cand ai intrat cu tv si ai vazut mailurile erau ok, nu? Acum ca nu ai prins nimic prin promovarea "" site-ului (sa nu-i zic scam) ai venit sa faci pe prostu?

Cand ajung acasa incercam sa rezolvam problema, dar cam dificil cu tine. Oricum banii nu-i mai am :* , so, nu te gandi la returnare ( ca data trecuta).

Scuzati eventualele greseli gramaticale, cam nasol de pe tel si baterua-i moarta.

Vezi ma @sensi

Edited by Open
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca sensi este tepar sau nu(nici nu ma intereseaza), in schimb am ramas perplex la urmatoarea afirmatie:

@danielsado

Si nu se intampla prima oara cand ii platesc pentru ceva si ma parleste, insa data trecuta a avut placerea sa-mi restituie ce-i 20$ inapoi.. insa acum a fost vorba de 200 PM si la inghitit pamantu' .

Concluzia: Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. #-o

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Bai omule, daca astea nu-s generate eu ma fac magar acuma.....este ceva care se vede efectiv la ochi fara sa mai bagi verificari si tampenii...XXXXX868, XXXX870, XXXXX875 etc....sa fim realisti zic eu.

Citeste mai bine, zic eu!

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

Oricine mai posteaz? în plus va primi ban. Long story short, mie mailurile alea îmi par generate.

De acum în colo vor posta aici doar cei implica?i în tranzac?ie, sau cei care pot oferi informa?ii utile.

M? a?tept ca pân? disear? situa?ia s? fie clarificat? ?i unul din ei s? fie out.

Link to comment
Share on other sites

Probabil n-ar trebuii sa ma bag dar :

Daca omu ti-a dat tv ce la ce plm te-ai uitat ? La stele? nu prin mail-uri?

Acum sa spunem ca sunt generate...a fost asta una din conditiile tale? Sa nu fie generate?

probabil ai spus ca ai nevoie de nspe mii de mailuri si el ti ;le-a dat, cum a facut rost de ele, treaba lui.

Nu-i cunosc pe baieti, pe nici unul dar daca vrei ceva fii atent la marfa, si impune niste termeni inainte de tranzactie ca sa nu plangi dupa.

Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...