Jump to content
Coco

LetaSoft SoundBooster v.1.1.88 Full Serial.

Recommended Posts

Eu l-am luat si l-am incercat pentru ca aveam nevoie , functioneaza destul de bine , mie-mi place , doar nu dati volumu la el prea tare ca o sa se auda cu bazaituri.

Cica mai si uniformizeaza sunetul si elimina eventualele intreruperi :-??

Mie-mi place :-??

Screenshoot cu programul aici : http://i.imgur.com/mFP7yRC.png

Instructiuni: Se instaleaza normal , nu il deschideti momentan , va duceti in folderul LetaSoft SoundBooster Patch-IREC din folderul in care se afla si installer-ul , copiati fisierul Patch in folder-ul in care este instalat programu.

Link Download:

https://www.dropbox.com/s/1of3azd903v32e0/LetaSoft.SoundBooster.v1.1.Build.88.Patch.IREC.rar

Sursa:

Link to comment
Share on other sites

Folosesc Eset nod 32 , si nu mi-a dat nimic mie , instaleaza-l intr-un vmware daca n-ai incredere.

Edit: Eu l-am downloadat dupa torrent direct , intra pe site-ul unde am precizat eu sursa mai sus , si downloadeaza-l de acolo.

Eu personal l-am uploadat pe dropbox deci probabil sa fie de la mine daca e ceva , in orice caz daca n-ai incredere ruleaza sandboxie / vmware

Link to comment
Share on other sites

E safe l-am incercat nu are nimic nu stiu de ce il detecteaza pe virustotal .

Mersi .

Probabil din cauza crack-ului (Patch.exe)

Edit : Da , e din cauza la Patch.exe , oricum nu cred ca e vreun pericol.

Edited by Coco
Link to comment
Share on other sites

Decat sa se auda ca un cacat cum face acest program mai bine dau 100 de lei si-mi cumpar o pereche de casti pentru muzica/gaming

Am specificat sa nu dai sonoru prea tare din program ca altfel se aude asa , si pana la urma programu amplifica ceva sunetu .

Link to comment
Share on other sites

mi se pare ca se aude un pic mai tare nu mult , dar imi place patchu ala misto cu suntetul ala belea defapt toate patchurile reale au sunete dalea de puzzle ,etc... :]]

Da la 150-200 se aude si mai tare putin si fara sa-ti faca urat boxele , daca sari de 250 incepe sa se auda aiurea ..

Eu folosesc 150 in casti , in boxe merge bine si la 200 si

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...