Jump to content
dragosh1904

Mega Oferta 96% pentru un Web Developper si nu numai!

Recommended Posts

Nu inteleg de unde pana unde ceri sa-ti fie acoperita suma achitata avand in vedere faptul ca si tu te folosesti de materialele respective, iar daca tot vroiai sa ajuti in vreun fel trebuia sa imparti suma la cate persoane va strangeti(inclusiv tu).Nu este o suma foarte mare dar asa ar fi fost corect, iar daca situatia e de asa natura mai bine platesc chiar si dublul sumei(in caz ca am nevoie) si stiu ca nu ma incurc cu persoane ca tine.

LE: Atitudinea ta lasa de dorit.

De ce vorbesti numai ca sa te afli in treaba ? Iti redau un pasaj dintr-un mesaj privat trimis cuiva acum 2 zile:

In momentul asta este cineva care deja a dat 20$. Mai este cineva care va plati maine 10 sau 20 - depinde cat isi permite). In principiu i-am spus ca ar fi cel mai bine cu 20$. Daca intri si tu cu 20$ ramanem 4 oameni (al 4-lea fiind eu). 

Din start am propus tuturor sa impartim costurile - EU fiind inclus in calcule. Nu am cerut nimanui o suma anume ci le-am spus tuturor sa doneze cat si daca isi permit. Pe de alta parte nu e vorba de suma ci de principiu si de promisiuni. Suma e total neinsemnata, sa fim seriosi.

Mai mult decat atat, habar nu ai ce volum de munca implica preluarea materialelor video. Numai capitolul "Coding" are deja 4GB. Fiecare capitol/subcapitol necesita interventie personala pentru preluarea completa a informatiilor (nu intru in amanunte dar nu se poate automatiza procesul fara sa te "simta" si sa-ti fie blocat ulterior contul). Asta se traduce in timp alocat (sa nu zic pierdut). Deci, daca nu stii, nu comenta doar de dragul unui comentariu malitios.

Daca voiam sa ajut ??!! Citeste mai bine ceea ce am scris in interventiile mele anterioare. Am oferit tuturor celor care au cerut materialele pdf in mod free. Am specificat foarte clar ca dupa strangerea sumei (in care, repet, eu sunt inclus cu partea mea), cu acordul celorlalti implicati, voi oferi free toate materialele. Sa fiu sincer, EU nu iti inteleg atitudinea. Cu oameni de acest gen incepi sa te intrebi de doua ori daca merita sa oferi ceva in mod free. Dar .... cainii latra si caravana trece.

Discutia degenereaza catre derizoriu deja.

P.S. In acest moment situatia se prezinta la fel ca la inceput. O singura "donatie" de $20.

Edited by old66
Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca a fost doar o simpla neintelegere, iar pentru ca nu te-ai exprimat corect in urma acestui paragraf "In momentul finalizarii "strangerii sumei initiale", vor fi accesibile celor care au "contribuit" (nu vad de ce ai fi facut asta ca nu este o suma chiar de luat in seama) am dedus ca vrei sa-ti recuperezi suma respectiva fara sa le dai acces celor care au contribuit, de aici si comentariul meu poate putin deplasat.

Pe final vreau sa-ti aduc la cunostinta ca eu nu postez pentru +1 sau doar sa ma aflu in subiect iar tu invata sa te exprimi corect si cu siguranta nu vor mai fi neintelegeri de acest gen. Numai bine.

Edited by Erase
Link to comment
Share on other sites

am donat 20 si am primit doar niste pdf-uri.. pretext ca merge greu descarcarea materialelor video si ca trebuie sa astept pentru a-si acoperi suma care a platito, am renuntat si am cumparat tot pachetu, nu va mai incurcati cu donatii ca nu se merita. timp, nervi si buna dispozitie fututa. nu imi pare rau de bani pierduti, imi pare rau doar ca el nu isi merita bani 'narciszu' scopul initial s-a priedut. RRomanu tot rroman e.

Link to comment
Share on other sites

am donat 20 si am primit doar niste pdf-uri.. pretext ca merge greu descarcarea materialelor video si ca trebuie sa astept pentru a-si acoperi suma care a platito, am renuntat si am cumparat tot pachetu, nu va mai incurcati cu donatii ca nu se merita. timp, nervi si buna dispozitie fututa. nu imi pare rau de bani pierduti, imi pare rau doar ca el nu isi merita bani 'narciszu' scopul initial s-a priedut. RRomanu tot rroman e.

Ti-am trimis banii inapoi (oricum ai fost singurul care a inteles initial ideea). Ma abtin de la alte comentarii. Senzatia generala de dezgust a ramas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...