Jump to content
Gio33

Vand sursa scanner wordpress exploit + dump db + create user with admin privileges

Recommended Posts

@Am primit de la ambele persoane codurile respective. Concluzia: nu exista absolut nici o asemanare intre cele 2 aplicatii. @deepdns iti poti asuma banul. Aplicatia lui Gio33 este o aplicatie complet diferita, structura codului este complet alta, codul trimis de deepdns foloseste vreo 4-5 clase, a lui gio foloseste mai putine, si fara legatura/paralele intre ele, argumentele de intrare ale aplicatiei sunt cu totul altele, in fine, nu mai intru in detalii, per total aplicatiile sunt diferite.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE 07-03-2015:

- updatat scanner cu shell wso 2.5.1

- updatat modul prin care shell-ul este uploadat, nu mai e cu plugin, acum 90% din cele care au mysql remote deschis vor putea injecta si shell

- acum scoate si SMTP, daca wp-ul are mysql deschis remote si foloseste SMTP adaugat in setari din database

Posibilitate uploadare mail sender pe langa shell, modific scannerul la achizitie free of charge.

Cei care au luat pana acum sa ma contacteze pentru update.

Mersi.

Edited by Gio33
Link to comment
Share on other sites

daca e scris de tine fa un trial pentru maxim 2-3 ip-uri random si pe urma vorbim de bani, eu sincer vreau 4 pe pr 7-10 dar mai intai sa vad cum merge trialul bAfta.

si eu, un trial ar fi de minune, macar 1-2 zile si tot e ceva.

Link to comment
Share on other sites

Ca sa raspund la ultimele intrebari, merge pe orice suporta python (deci da, si windows, insa nu ofer suport pentru rularea pe windows fiindca nu ma pricep asa bine la librarii etc, pe linux stiu cel mai bine) .

Unele plugins sunt f folosite (precum revslider), altele mai putin, punandu-le la un loc, sansele de rezultate sunt mai mari.

Nu stau sa fac trial-uri si chestii de genu, mai ales in python care poate fi decompilat destul de usor si ca sa il compilez si obfuschez si cryptez mi-ar lua prea mult, a fost cumparat de mai multe persoane, aveti review-uri si pe pagina mea de profil cat si in acest topic, cred ca e de ajuns.

Update pret : 150$ BTC.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...