Jump to content
HTBrain

Escrow tranzactii

Recommended Posts

Eu sincer sa fiu, am vrut mereu sa incep o treaba din asta, adica sa fiu intermediar, dar nu stiu cum se incepe, daca ma poate ajuta cineva sau sa imi zica cum se capata credibilitatea si ce mai trebuie. Eu nu umblu cu prostii si din alea, nu am de munca si ar fi totusi ceva chiar daca e putin, dar decat deloc mai bine putin. Nu ma refer acuma ca vreau sa fiu neaparat aici, ci ca vreau sa ma dedic cu asa ceva, de aia intreb ce trebuie ca sa fac ca sa capat credibilitate si ce mai trebuie

Link to comment
Share on other sites

Eu sincer sa fiu, am vrut mereu sa incep o treaba din asta, adica sa fiu intermediar, dar nu stiu cum se incepe, daca ma poate ajuta cineva sau sa imi zica cum se capata credibilitatea si ce mai trebuie. Eu nu umblu cu prostii si din alea, nu am de munca si ar fi totusi ceva chiar daca e putin, dar decat deloc mai bine putin. Nu ma refer acuma ca vreau sa fiu neaparat aici, ci ca vreau sa ma dedic cu asa ceva, de aia intreb ce trebuie ca sa fac ca sa capat credibilitate si ce mai trebuie

Adresa, Numar de telefon, Nume si sa dai webcam la un admin sa-i arati cartea de identitate.

Link to comment
Share on other sites

@slanina serios? intermediary la 3 posture si sept 2014? :)))

Omule, eu am specificat ca nu vreau sa fiu neaparat pe site-ul asta, ci vreau sa ma ocup cu asa ceva in general...am vazut ca sunt ceva contracte si din astea care se completeaza intre vanzator-cumparator si mine....m'am documentat putin, ceea ce nu stiu este cum sa incep o treaba din asta

Link to comment
Share on other sites

Adresa, Numar de telefon, Nume si sa dai webcam la un admin sa-i arati cartea de identitate.

Care e admin aici? eu sunt in strainatate, adresa cum o dau, numarul blocului, etajul si toate alea? si cartea de identitate la ce trebuie sa o vada? intreb si eu hahahahaha. Eu sunt vreau sa incep sa ma ocup cu asa ceva si as vrea daca stie cineva cum se incepe o treaba din asta sa imi dea un link sau ceva ca nu am gasit nimic pe google decat ca se fac contracte si prostii din alea dar cred ca e pentru chestii mai serioase cu contractul

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...