Jump to content
gabybv

SQLI PlanetWin

Recommended Posts

Totusi e o casa de pariuri destul de cunsocuta in Italia si mai nou si in Romania care are destui utilizatori inregistrati si toate pariurile se inregistreaza pe site avand si live bet , asa ca nu inteleg de ce vorbesti aiurea

Bravo ma. Vei ajunge in HOF la ei si iti vor da cupoane gratis.

Ce legatura are un cacat de site de pariuri sportive cu pentestingu ?

Link to comment
Share on other sites

Target: PlanetWin365::'

Host IP: 162.13.140.233

Server: Apache

DB Server: MySQL >=5

Db User: egc_infopwin@localhost

Data Bases: information_schema

Db name: egc_infopwin

Tested on: Kali Linux

Ps: Nu prea am gasit mare lucru ma gandesc ca are 2 baze de date pentru ca useri nu sunt :D

Si daca nu ai gasit "mare lucru" de ce ai facut acest post in aceasta categorie. Mai mult de ce ii dai UP?

Link to comment
Share on other sites

Niste fustrati obositi , am zis eu ca am spart ceva ? am si raportat problema , dau up ca asa vreau , ai vazut acolo up si te-ai simtit cu musca pe caciula sau ce ? cancer tiganesc auzi , tu cu ce ai venit ma pisat tu ai venit tu cu un sql in pentagon de tot zici si tu si alti ca e site de cacat , habar nu ai nici tu nici restu care au zis ...cate poti face pe site asta ;) v-ati gasit sa comentati cand alti labari de 14 ani au venit la showoff cu sql cu havij in oaki.ro sau alte balarii de site , in primul rand uitate si jos la sponsori si etc si dupa mai vorbeste ca e un site de cacat ori iti bagi unghia in gat ca n-ai gasit tu , nu am venit sa ma laud dar vad ca numa de critici sunteti buni sa vedem ce faceti voi penalilor.

Link to comment
Share on other sites

"Faza e" ca UP este folosit in alte scopuri pe acest forum(arunca o privire peste reguli). Regulile nu au fost stabilite de tine, prin de vointa ta. Daca nu esti in stare sau nu vrei sa le respecti esti binevenit sa parasesti aceasta comunitate. De ce te compari cu "havijarii"? Sigur esti mai bun ca ei, nu?

Si vezi ca te contrazici singur: in postul de mai sus spui "cate poti face cu acest site" iar in cel initial ca "nu ai gasit mare lucru". Nu pari credibil. Apropo acesta este al doilea post dublu pe care il faci in acest thread.

Edited by Ganav
Link to comment
Share on other sites

Niste fustrati obositi , am zis eu ca am spart ceva ? am si raportat problema , dau up ca asa vreau , ai vazut acolo up si te-ai simtit cu musca pe caciula sau ce ? cancer tiganesc auzi , tu cu ce ai venit ma pisat tu ai venit tu cu un sql in pentagon de tot zici si tu si alti ca e site de cacat , habar nu ai nici tu nici restu care au zis ...cate poti face pe site asta ;) v-ati gasit sa comentati cand alti labari de 14 ani au venit la showoff cu sql cu havij in oaki.ro sau alte balarii de site , in primul rand uitate si jos la sponsori si etc si dupa mai vorbeste ca e un site de cacat ori iti bagi unghia in gat ca n-ai gasit tu , nu am venit sa ma laud dar vad ca numa de critici sunteti buni sa vedem ce faceti voi penalilor.

Ban permanent. Aici nu se rezuma treaba la sql in pentagon si penetrarea lu ma-ta grasa. Sunt chestii mult mai importante de descoperit si de citit pe internet decat exploatarea vulnerabilitatilor web.

Sclavule. Raspuns astepti cand adresezi o intrebare.

Thread closed.


Username: gabybv
Date: 05.10.2014 / 00:20
The IP Address is: 79.116.235.220
The host name is: 79-116-235-220.dynamic.brasov.rd?snet.ro

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...