Jump to content
S1mon

ADMINE FRUMOS GEST CE SA ZIC. FELICITARI

Recommended Posts

https://rstforums.com/forum/90666-jurnal-optiuni-binare-profit-30-60-zi-2.rst daca ti se pare ca vand gogosi atunci crede-ma te inseli amarnic, daca tot sustii ca is imagini trucate era simplu sa imi ceri team viewer sa te convingi cat de BERBEC esti . Si ca sa identifici daca e aceeasi persoana e foarte simplu poti afla seria la placa mea de retea si sa vezi daca e PERSOANA CARE MA CONFUNZI , sau raza de IP, dar cum societatea noastra e condusa de oameni de 2 lei imi explic dc a ajuns tara unde e ! Si ca fapt divers am postat aici pentru a invata si alte persoane ca se pot face bani din asta traii chiar decent dar na poftim cultura din partea unui admin!
Link to comment
Share on other sites

@S1mon ai inceput cu stangul... asta nu este forum de ghicitori... daca postezi ceva trebuie sa fie ceva care sa aiba continut... sa intelegem si noi ce spui acolo. Au mai fost care au postat diverse moduri de a face bani.. si nu au luat ban sau sa le fie trimise topicurile la recycle bin pentru ca oamenii au postat cum a trebuit cu subiect si predicat... a avut continut topicul, tu cu 3 poze si de aici in colo google it... sau pm, nu are logica ce ai facut.

Link to comment
Share on other sites

Nu dar se poate indentifica foarte usor daca e acceasi persoana cu putin efort dar cum ROMANUL ADMIN e lenes si da BAN cu nemiluita fara a studia a cere probe ...

Problema este ca nu sunt foarte convingatoare acele poze(niste print screen-uri cu cuvantul Simon in verde scris oblic pe ele). Iti trebuie mai mult pentru a convinge persoanele de aici. Si tu ai postat rezultate, nu un mod de a ajunge la acestea. Revizuieste acel post daca doresti un raspuns mai bun din partea comunitatii.

Link to comment
Share on other sites

ori si cum mi se rupe de forum asta eu am vrut sa arat ca se poate dar nah nu sunteti interesati stati si dormiti

Bine, atunci arata-ne fie aici fie in thread-ul de mai devreme. Este mult mai convenabil tuturor(si noua si tie) daca ai pune informatia intr-un loc accesibil decat sa explici fiecarui membru in parte. Nu-i logic asa?

Daca nu vrei sa imparti metoda pentru a nu o face publica unui numar foarte mare de oameni poti sa informezi un moderator cu pasii pe care trebuie sa ii faci pentru a ajunge la castigurile respective. Acesta din urma o va prezenta persoanelor "mature" care nu vor face abuz.

Edited by Ganav
Link to comment
Share on other sites

Adresa ip pacatoasa nu poate suporta

1.Miluie?te-m?, Dumnezeule, dup? mare mila Ta

2.?i dup? mul?imea îndur?rilor Tale, ?terge f?r?delegea mea.

3.Mai vârtos m? spal? de f?r?delegea mea ?i de p?catul meu m? cur??e?te.

4.C? f?r?delegea mea eu o cunosc ?i p?catul meu înaintea mea este pururea.

5.?ie unuia am gre?it ?i r?u înaintea Ta am f?cut, a?a încât drept e?ti Tu întru cuvintele Tale ?i biruitor când vei judeca Tu.

6.C? iat? întru f?r?delegi m-am z?mislit ?i în p?cate m-a n?scut maica mea.

7.C? iat? adev?rul ai iubit; cele near?tate ?i cele ascunse ale în?elepciunii Tale, mi-ai ar?tat mie.

8.Stropi-m?-vei cu isop ?i m? voi cur??i; sp?la-m?-vei ?i mai vârtos decât z?pada m? voi albi.

9.Auzului meu vei da bucurie ?i veselie; bucura-se-vor oasele mele cele smerite.

10.Întoarce fa?a Ta de la p?catele mele ?i toate f?r?delegile mele ?terge-le.

11.Inim? curat? zide?te intru mine, Dumnezeule ?i duh drept înnoie?te întru cele dinl?untru ale mele.

12.Nu m? lep?da de la fa?a Ta ?i Duhul T?u cel sfânt nu-l lua de la mine.

13.D?-mi mie bucuria mântuirii Tale ?i cu duh st?pânitor m? înt?re?te.

14.Înv??a-voi pe cei f?r? de lege c?ile Tale ?i cei necredincio?i la Tine se vor întoarce.

15.Izb?ve?te-m? de v?rsarea de sânge, Dumnezeule, Dumnezeul mântuirii mele; bucura-se-va limba mea de dreptatea Ta.

16.Doamne, buzele mele vei deschide ?i gura mea va vesti lauda Ta.

17.C? de ai fi voit jertf?, ?i-a? fi dat; arderile de tot nu le vei binevoi.

18.Jertfa lui Dumnezeu: duhul umilit; inima înfrânt? ?i smerit? Dumnezeu nu o va urgisi.

19.F? bine, Doamne, întru bun? voirea Ta, Sionului, ?i s? se zideasc? zidurile Ierusalimului.

20.Atunci vei binevoi jertfa drept??ii, prinosul ?i arderile de tot; atunci vor pune pe altarul T?u vi?ei.

AMIN

Roaga-te domnului pacatosule, caci sfarsitul este aproape

cruce_ortodoxa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...