Jump to content
D3exter

[Opinii]Dexter - Play FREE

Recommended Posts

Salut! "Dexter - Play FREE" este o mic? aplica?ie creeat? de mine cu ajutorul c?reia pute?i viziona gratuit video-urile premium ale unor anumite site-uri (momentan doar AntenaPlay.ro, pe viitor SerialePeNet.ro).

Tot ce trebuie s? face?i este s? introduce?i link-ul c?tre film/episod in c?su?a "Link" ?i s? ap?sa?i butonul "STREAM".

UQmJRxW.png

TxafivA.png

N3c74CJ.png

Download: Click - Mega

Scanare virus: Virus Total

A?tept p?reriile, opiniile si criticile voastre. :D

Edited by D3exter
Link to comment
Share on other sites

la mine nu merge

orice as baga la stream, imi apare eroarea asta http://i.imgur.com/Tc8fiCN.jpg

sus unde scrie site-uri compatibile, dau click, nu face nimic

ps. ai postat la categoria gresita

sper sa-l faci sa mearga pana la urma

Salut, spider! Acum am observat c? nu func?ioneaz? cu toate emisiunile de la AntenaPlay. Ini?ial am încercat cu un singur video de la Observator care nu mi-a dat aceast? eroare...o s? rezolv cât de repede pot. :D

multumesc.merge cu antenaplay.ro. astept cu interes si pt serialepenet.ro. ai idee cam in cat timp va fi disponibil?

Voi implementa ?i pentru SerialePeNet.ro cât mai repede cu putin??.

Link to comment
Share on other sites

@GiurgiuCity, accesezi AntenaPlay -> Toate show-urile, click pe show-ul dorit (ex.: iComedy) ?i din sec?iunea "CELE MAI RECENTE INREGISTRARI" ape?i pe video. ?i se va deschide o nou? pagin? ?i copiezi link-ul din bara de adrese (ex.: http://antenaplay.ro/v/Yu91Ruuh4fR ).

În limita timpului meu liber ?i în limita cuno?tiin?elor mele voi încerca s? fac acela?i lucru ?i cu SerialePeNet.ro ?i Voyo.ro . Mul?umesc!

Edited by D3exter
Link to comment
Share on other sites

de ce primesc eroarea asta "View limited, wait 2 hours 58 minutes you can continue to view" ????

Deoarece nu de?in licen?? pentru player-ul web. Dac? nu m? în?el cost? 4$ lunar. Cât timp nu am cerut bani pentru acest proiect, nici nu voi scoate din buzunar s? pl?tesc licen?? pentru player, server etc.

Link to comment
Share on other sites

Eroarea de care se tot love?te spider apare din cauz? c? unele video-uri au format .wmv, format ce nu poate fi redat cu Flash. Momentan nu cred c? exist? o solu?ie pentru a?a ceva (sau cel pu?in eu nu ?tiu s? existe). O s? v?d ce pot face.

Am f?cut totu?i un mic update la program, dar mai mult pe partea de design. Link-ul de desc?rcare îl g?si?i în primul post.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
omule, deci nu merge la mine ? sa nu mai merge deloc programelul. explica la lume, nu o mai tine in truna cu licenta asta. crezi ca intereseaza pe cineva. zi adevarul.

Ti-a explicat ce se poate de frumos si de corect. Ca sa nu-ti mai dea eroarea aceea trebuie sa cumpere o licenta. Da-i tu bani sa o cumpere si o sa mearga la toata lumea.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...