Jump to content
kiranom

Valium ft. Denys OG si Ryder - DXM partea 1 Freestyle Rosiori 2014

Recommended Posts

Se incadreaza la discutii non-IT. Il promovezi aiurea pe prajitul ala. Nu inteleg ce vrea sa faca nici cu rapul (care da inspre Tzip Tzop), nici cu psychedelic trance sau cum s-o mai numi zgomotul pe care il considera el muzica. Sau oi fi tu Valium? Adu-ti aminte ce reputatie are pe forum.

Edit: a, da, tu esti, acum ti-ai schimbat avatarul. :))

Link to comment
Share on other sites

Incearca sa nu iti mai promovezi asa masiv site-ul punand toate balariile pe aici.Am dat play de curiozitate la video,spune-le baietilor ca swag-ul nu plateste facturile :))

240p ... bun venit in anul 2005 .

Tu care esti ?

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

De ce as asculta 3 insi cum se lauda ca s-au drogat si isi aprind tigarile incontinuu ?

Drogurile sunt o mare porcarie , oamenii slabi se drogheaza ca sa-si gaseasca o scuza la neputinta de a-si rezolva problemele personale,copiii scapati din mana de parinti se drogheaza ca asa e la moda , curvele se drogheaza ca sa reziste pe centura , parvenitii se drogheaza pentru a parea cool . Intr-un final toti mor ca niste prosti fara sa lase ceva in urma lor.

Eu nu fac parte din aceste categorii asa ca ma pis pe muzica voastra .

Link to comment
Share on other sites

Asta nu era ratatu ce se dadea figurant pe rst acum cateva luni? :))

https://www.facebook.com/valium.dxmorphine.lsd

killuminati in adidasi de 30 de lei bitches... mi-e mila de tine @kiranom vorbesc la modul cel mai serios,opreste-te din cacaturile astea.

Nu mai vorbiti de droguri cand voi consumati prenadez si pastile de tuse.Daca la Rosiori de Vede exista macar 1 dealer de cea mai josnica iarba amestecata cu frunze de tei eu ma tai ca tine de-a lungul si de-a latul sa fiu smecher :))

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...