Jump to content
grodt

Am nevoie de publicitate pe blog/site - colaborare pe termen lung

Recommended Posts

Nu pot scrie la RST Market pentru ca nu am numarul de posturi... Am facut un magazin online asa cum ziceam aici si am nevoie de publicitate pe bloguri si site-uri pentru o perioada mai lunga, nu conteaza pe ce nisa sunt, important este sa fie de calitate si sa aiba trafic.

Site-ul care trebuie promovat este pleni.ro, vand carti si un serviciu de curierat pe bicicleta in Bucuresti pentru inceput dar in viitor voi avea si electronice, electrocasnice, calculatoare, etc.

Va rog sa-mi trimiteti ofertele prin PM sau pe mail la contact(@)pleni.ro, sau puteti suna la numarul 0765.510.924.

Link to comment
Share on other sites

25-30 de kile si orice conditie meteorologica. Televizor cu tub catodic pe ploaie sau iarna si te-ai rezolvat. :)) Glumesc doar. Publicitate pe termen lung ti-ar putea oferi o cunistinta (iti dau detalii pe privat, depinde de ce suma dispui, garantez ca o sa iti creasca radical comenzile), in rest te pot ajuta cu un share pe un grup mare de pe Facebook, gratis.

Link to comment
Share on other sites

@grodt

Ai nevoie de multe alte lucruri pana sa incepi sa faci guerrilla marketing. Cum a fost deja mentionat de RoEx, ai nevoie garantat de SSL si plata prin paypal. Pentru SSL poti sa optezi pentru o versiune free sau ceva ieftin pe bani.

cheapsslsecurity.com

Daca nu ai bani de investit in marketing si advertising cauta sa citesti mai multe despre What Is Guerrilla Marketing? (not the best article out there :) ).

Eu as schimba rosul din tema cu verde si as arata ca postage cu bicicleta este foarte 'GREEN'. Asta arata ca companiei tale ii pasa de copacii romaniei (bucurestiului). Cauta sa vezi ce folosesc altii ca si copyright.

Good luck

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...