Jump to content
altar40

site ptc care plateste

Recommended Posts

Aiurea daca "multe" survey nu sunt bune. Pierzi o gramada de timp sa le completezi. Era buna de facut in timpul liber cand nu ai ce face o ora sau doua. N neaparat cu enspe conturi.

Prietene daca tie ti-e lene sa le faci si astepti ca eu sa-ti spun exact care merg si care nu atunci iesi in plm de aici si fugi pe tpu si plange-te acolo.

Am incercat si eu pana la urma, dar sincer m-am plictisit dupa 5 minute, si am renuntat. Da-l incolo ca mai bine repar un calculator la vecinu' si fac mai repede si mai usor banii aia pe 1 zi. Parerea mea personala.

Daca s-ar strica pc-ul lui vecinul in fiecare zi ce bine ar fi nu?

Link to comment
Share on other sites

@altar40

Prietene daca ti-e iti comvine sa pierzi ore in sir sa faci survey 'ampulea' , iesi in pula mea de aici tu.

Imi pierd timpul cu altceva mult mai bun si mult mai castigator, nu cu stat 5 ore pe zii sa fac 5$. Eu mi-am dat cu parerea draga prietene asa ca vorbeste in pula mea frumos sau du-te-n pula mea pe tpu si vorbeste cu speciile tele. Hai pa, deja ai prea multa atentie din partea mea pentru acest reply si deja te crezi zmeu. Ia si injura, fa ce vrei trimite-mi pm mi se rupe nici macar nu citesc. Ma cac pe postul tau nu dau 2 bani. Muie multa iti doresc.

Link to comment
Share on other sites

Daca esti cretin si nu intelegi limba romana mai treci pe la scoala inaptule;dintre toti userii te-ai trezit tu ala mai destept sa comentezi cand defapt tu esti prea incuiat sa faci ceva care si un copil de 10 ani ar intelege.

Daca te uitai la finalul tutorialului vedeai cat timp am petrecut pentru 5 dolari ratatule asa ca nu mai vorbi,daca nu esti in stare sa faci asta e asa ai venit aici si ti-ai dovedit incapacitatea de a rezolva cateva campuri luate de pe google.

Hai sictir ca daca pun mana pe tine o sa aiba ai tai doar amintiri cu tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...