Jump to content
Reckon

Mesaje pentru Luni.

Recommended Posts

Salut.

Dupa cum stiti, luni vom afla marele raspuns, cine va fi noul presedinte.

Daca presedintele Romaniei va fi desemnat Victor Ponta(doamne fereste), va invit sa adresati o serie de mesaje din partea voastra care sa le trimitem la adresa lui de contact: Partidul Social Democrat (Sa fie cat de dure mesajele)

Primul meu mesaj pentru el daca va ajunge presedinte:

"Sa-i dau muie albinei care polenizeaza floarea de pe mormantu' lu' bunica-ta"

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Te respectam pana acum. Sper ca ai zis la misto.Daca e pe bune te-ai cacat pe ele cunostinte.

On:Sa te tuf. Ai fost un cacat si ala vei ramene Rekoane.

Nu vreau ca Ponta sa iese insa el este cel mai putin stricat candidat din acel lot. Iohannis nu este roman, eu ca si roman doresc un roman la conducerea Romaniei. Poate parerea mea mult este influentata de relatiile mele cu ceilalti membrii societatilor civilizate; am fost deseori batjocorit ca sunt roman. Toate acestea nu m-au facut sa ma simt rusinat ca sunt roman, chiar din contra, sunt mandru ca sunt roman si am un nivel de cunostiinte zdrobitor mai ridicat decat cel al celorlalti colegi "civilizati", cel putin in ceea ce priveste securitatea sistemelor de calcul.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau ca Ponta sa iese insa el este cel mai putin stricat candidat din acel lot. Iohannis nu este roman, eu ca si roman doresc un roman la conducerea Romaniei. Poate parerea mea mult este influentata de relatiile mele cu ceilalti membrii societatilor civilizate; am fost deseori batjocorit ca sunt roman. Toate acestea nu m-au facut sa ma simt rusinat ca sunt roman, chiar din contra, sunt mandru ca sunt roman si am un nivel de cunostiinte zdrobitor mai ridicat decat cel al celorlalti colegi "civilizati", cel putin in ceea ce priveste securitatea sistemelor de calcul.

Te-ai gandit vreodata ca ai fost batjocorit ca roman din cauza celor ca Ponta / Basescu / EBA / Becali / Sova / Badea / Gandea / Voiculescu / .. etc ? Sigura ca ce spui tu ar fi un argument - unul subiectiv (si votul pana la urma este subiectiv). Nu mi se pare Iohannis nu stiu ce politician - insa ii dau un plus in primul rand pentru ca a fost mult mai civilizat in campania asta. Si apoi ce crezi ? Ca o sa ia tara in spate sa fuga cu ea ? Ca o sa ne vanda la nemti ?

Link to comment
Share on other sites

Te-ai gandit vreodata ca ai fost batjocorit ca roman din cauza celor ca Ponta / Basescu / EBA / Becali / Sova / Badea / Gandea / Voiculescu / .. etc ? Sigura ca ce spui tu ar fi un argument - unul subiectiv (si votul pana la urma este subiectiv). Nu mi se pare Iohannis nu stiu ce politician - insa ii dau un plus in primul rand pentru ca a fost mult mai civilizat in campania asta. Si apoi ce crezi ? Ca o sa ia tara in spate sa fuga cu ea ? Ca o sa ne vanda la nemti ?

Am avut un rege Mihaita care si acum revendica portiuni din tara(practic fura cu trenul). Nu, nu am fost batjocorit din cauza lui Ponta(strainii habar nu au unde este Romania pe harta daramite cine o conduce), ci din cauza unei anumite minoritati careia i se atribuie nationalitate romana(da tiganii, nu rromi.i De la rromi se ajunge foarte repede la romani de unde si confuzia).

Sunt de acord cu faptul ca, clasa politica este corupta si trebuie intr-un final desfiintata(cel putin in forma in care se gaseste acum).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...