Jump to content
VoRTeX

Virus Maker 3

Recommended Posts

De ce postati programe din astea? NU faceti decat sa inrautatiti situatia unor copii care nu vor sa invete...e vor sa "HACKERASCA" toata lumea si cred ca sunt jmecheri si 1337 daca faca asta cu un program postat de voi. Ar trebui sa invete sa-si faca singuri virusii. nu sa ii primeasca gata facuti.

Parerea Mea.

Link to comment
Share on other sites

Bv! Ati ajutat copii ignoranti sa dea o imagine proasta "hackuind" cu un virus facut de un program. Ce smecheri suntem. stim sa facem un virus. downloadam un program si facem un virus.

Singurul fel in care poti sa inveti depsre un virus este sa il scrii.

Si il scrii de la idea ca se copiaza singur in alte programe. dar nu-si copiaza codul sursa, isi copiaza executabiliul(binar) ca sa nu mai trebui sa fie compilat.

Link to comment
Share on other sites

Bv! Ati ajutat copii ignoranti sa dea o imagine proasta "hackuind" cu un virus facut de un program. Ce smecheri suntem. stim sa facem un virus. downloadam un program si facem un virus.

Singurul fel in care poti sa inveti depsre un virus este sa il scrii.

Si il scrii de la idea ca se copiaza singur in alte programe. dar nu-si copiaza codul sursa, isi copiaza executabiliul(binar) ca sa nu mai trebui sa fie compilat.

iti dai seama ce a facut !!! ca nea dat codu sursa niciodata nu ai cum sa sti din prima sa faci daca nu ai de unde sa vezi cum e unul facut si dupa aceea incepi sa realizezi ceea ce vrei dar pana atunci shut up !! sal

Link to comment
Share on other sites

numai programe aiurea dati asta il foloseam acum 5 ani(mai exact versiunea 1.6) totusi toti virusii facuti cu asta ii identifica deci degeaba :lol: (chiar daca le bind-ati) mai este TeraBit-ul ce mai face un pic de treaba dar si ala e depasit puneti-va pe citit mai bine ca astea nu mai sunt bune de nimic(nu sunt bune pentru cei cu cap dar mai ales cu antivirus bun aka Bitdefender nu altii care folosesc inca panda sau alte prostii) :P

Link to comment
Share on other sites

eu am invatat sa fac virusi de pe youtube...cu chiu cu vai..uite ca acuma stiu:P:P

si ce virusi fac..hehe>:) dar nu ii fac sa stearga sys32 sau windows...sau etc...ci ii fac funny...doar sa te enerveze asa...ca popupurile..sa te trezesti cu tot delul de porcarii deschise..sau alte chestii din pc:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...