Jump to content
Byte-ul

Sursa ESP+Triggerbot CS:GO - Undetected by VAC

Recommended Posts

Acest 'hack' este doar pentru uz personal. Il folosesc de vreo 6 luni si nu am primit ban pana acum.

Pentru siguranta, trebuie rulat din debugger. (Visual Studio)

Offseturile se schimba foarte usor, o sa va zic si de unde le luati.

Pret: 80$ BTC

Pentru mai multe detalii, contactati-ma.

Nu garantez ca nu veti primi ban in viitor.

Edited by Byte-ul
Link to comment
Share on other sites

Acest 'hack' este doar pentru uz personal. Il folosesc de vreo 6 luni si nu am primit ban pana acum.

Pentru siguranta, trebuie rulat din debugger. (Visual Studio)

Offseturile se schimba foarte usor, o sa va zic si de unde le luati.

Pret: 80$ BTC

Pentru mai multe detalii, contactati-ma.

Nu garantez ca nu veti primi ban in viitor.

nu mai bine aimware.net la 15$ pe luna cu updateuri garantate si cu super client ? si are mai mult decat esp si triggerbot

Link to comment
Share on other sites

@spooky01 esti liber sa cumperi de unde vrei. Anunta-ma cand afli cat costa sursa lor daca tot esti pus pe comparatii.

Pana atunci, nu da din gura aiurea.

http://www.d3scene.com/forum/counter-strike-global-offensive/97649-aimware-detected-again-4-times-month.html

Edited by Byte-ul
Link to comment
Share on other sites

@spooky01 esti liber sa cumperi de unde vrei. Anunta-ma cand afli cat costa sursa lor daca tot esti pus pe comparatii.

Pana atunci, nu da din gura aiurea.

[DETECTED] Aimware detected again! 4 times this month.

aia era la fostul client...au pus subscribtiile pe pauza cam 3-4 saptamani cat au programat de la 0 un client nou si de cand l-au lansat nu a fost detected nici macar o data....

Link to comment
Share on other sites

M-am documentat, iar apoi l-am scris singur.

Felicitari. Insa daca ruleaza in user mode(nu poti depana cod care ruleaza in ring 0 din Visual Studio) exista sanse ridicate sa fie deja detectat(cei de la valve stiu de el si probabil asteapta ca numarul de utilizatori sa creasca). In plus ei nu specifica exact dupa cat timp iei VAC ban dupa ce ai fost detectat. Cele mai bune cheat-uri sunt wrapper-e pentru drivere-le de la mouse/tastatura.

Link to comment
Share on other sites

eu cumpar mereu hack-uri de la coderi privati, uneori chiar fac eu request, si recomand acest hack daca nu vreti ceva public/detectabil. 60$ nu este o suma mare, eu am dat si 100euro pe un hack la archeage :)) ca sa nu mai zic si la alte jocuri. Intrebarea este daca iti scoti banii inapoi? In cazul CS:GO, cam never dar merita plata pt cei care colectioneaza.

Tin sa mentionez ca nu l-am cumparat hack-ul mentionat mai sus, deci nu fac reclama.

Mai nou la cs:go se fol soundESP dar este doar pt lan. cine face unul pt publice, este zeu.

Edited by Kotzu
Link to comment
Share on other sites

Felicitari. Insa daca ruleaza in user mode(nu poti depana cod care ruleaza in ring 0 din Visual Studio) exista sanse ridicate sa fie deja detectat(cei de la valve stiu de el si probabil asteapta ca numarul de utilizatori sa creasca). In plus ei nu specifica exact dupa cat timp iei VAC ban dupa ce ai fost detectat. Cele mai bune cheat-uri sunt wrapper-e pentru drivere-le de la mouse/tastatura.

Hackul este extern (citeste doar din memoria procesului, iar apoi deseneaza pe ecran)

VAC3 are mai multe module care se ocupa cu diferite lucruri. Unul dintre module parcurge toate procesele sistemului -> md5 -> verifica cu baza de date online. Alt modul (nu exista in VAC2, este folosit pentru detectia hackurilor private) cauta actiuni suspicioase, iar in cazul in care gaseste ceva uploadeaza pe serverele Valve pentru a fi analizat manual.

Acum nu stiu cat de suspicios este sa citesti memorie dintr-un executabil deoarece sunt multe aplicatii care fac asta (antivirusi, etc)

Asadar, niciun hack nu este imposibil de detectat.

Referitor la chestia cu detectia, nu cred ca asteapta cei de la Valve sa apara mai multi care folosesc cheat-ul. Cand detecteaza ceva, il adauga la baza de date si aia e.

Cat despre timpul dintre detectie si ban, presupun ca nu exista. Odata ce fisierul a fost gasit ca fiind suspicios si uploadat pe serverele lor, dureaza un timp pana ce va fi analizat manual (deh, presupun ca sunt cu zecile de mii). Dupa analiza, este adaugat la baza de date si toata lumea va primi ban.

Edited by Byte-ul
Link to comment
Share on other sites

eu sustin ce am spus mai sus, castig bani din folosirea de private hacks si stiu ce inseamna unul, majoritatea in situatia ta (Byte-ul) vand la un numar anumit de oameni, maxim 25. Sincer l-ash fi cumparat dar fac stream :) si ar fi aiurea pe stream sa se vada ESP-ul :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...