Jump to content
razvaneluu

Site

Recommended Posts

Guest Kenpachi
afli unde e hostat si te duci si ii tai mufa de net ...

fmm , numa flama ratatu putea da astfel de raspunsuri geniale.

Sfat : razvaneluu , du-te si doneaza ti organele !

pfff cand o sa ajungeti voi la nivelul meu de gandire o sa se mute nasa in romania.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi
Salut I am Zaraki also known as Flama aka BanKai aka SharinGod... RST Admin ... pleased to meet you ... and you are ?

Cineva la care nu ii plac oameni aroganti.

mda ... ash fi preferat sa fii cineva care vorbeste corect limba romana ... din pacate suntem din ce in ce mai rari pe net ... si ce te face sa crezi ca eu sunt arogant ? faptul ca glumesc cu sysAdmin ? ... poate ne permitem ... te'ai gandit la asta ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi
Mie nu imi suna a gluma
pfff cand o sa ajungeti voi la nivelul meu de gandire o sa se mute nasa in romania.
...tu te-ai gandit la asta?

..da ma rog, fiecare cu ale lui. Eu ma retrag din aceasta discutie.

nu iti suna a gluma pentru ca :

1. nu ai simtul umorului

2. nu ma cunosti

si te retragi din discutie cu capul jos neavand nici cea mai mica replica la faptul ca te'am facut agramat ... sucks 4 u.

Link to comment
Share on other sites

si te retragi din discutie cu capul jos neavand nici cea mai mica replica la faptul ca te'am facut agramat ... sucks 4 u.

Din cate imi amintesc la liceu ne-au infundat capul cu matematici si cu informatica. Romana, asa de umplutura... amu nush ...ca nici la faculta nu ne invata romana. Ce sistem de invatamant de doi bani... rushine sa le fie ca nu ne invata ce trebuie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...