Jump to content
io.kent

Diferenta de forumuri

Recommended Posts

Va salut pe toti, deschid acest topic, pentru a dezbate un subiect..

pe un forum rusesc am postat in sectiunea free, 1 simplu cont premium de rapidgator, 1300, de vizite, acum 3 saptamani, si am intrat azi din curiozitate sa vad daca au schimbat parola, si parola e buna contul e valabil si acum.

in Schimb aici pun o gramada de conturi si imediat se schimba parolele, dece nu putem si noi sa fim ca si ceilalti?

propun ca cei care sunt nehaliti si croiti sa schimbe parolele sa se ia masuri drastice...

have fun day!

Link to comment
Share on other sites

Omul are dreptate fratilor, de ce sunteti nemancati?

dupa ce ca va ofera ABSOLUT GRATIS niste conturi voi schimbati parolele, doar ca alti membrii sa nu se

bucure de acele conturi.

De ce atata rautate...

Sper ca cei care schimba parolele sa se simta, sa le fie rusine si sa speram ca nu vor mai continua.

Link to comment
Share on other sites

Nu ai de unde sa sti cine schimba parolele.... Sunt niste cacanari ! NU se gandesc ca le primesc gratis si poate vor si altii sa le foloseasca? Propun sa le dam la Mu*e !

Daca eram admin asteaptam sa faci un topic cu conturi intram acolo sa vad ce useri intra in topicul tau si dadeam ban dupa sistemul 'ala bala portocala' din 10 useri banati poate nimeresti 4 care schimba parolele

Si daca te aflai si tu pe acolo? Si primeai ban aiurea? Cum ai fi reactionat?

Edited by State
Link to comment
Share on other sites

Daca eram admin asteaptam sa faci un topic cu conturi intram acolo sa vad ce useri intra in topicul tau si dadeam ban dupa sistemul 'ala bala portocala' din 10 useri banati poate nimeresti 4 care schimba parolele

Nu ai cum sa faci asa, nu e ruleta ruseasca bre...

Cine intra primul nu inseamna ca el schimba parola.

ex: intri tu primul si dupa tine alti 3 si unu dintre ei schimba pass, va baneaza pe toti 4,5,6 care ati vazut?

Link to comment
Share on other sites

Frate ar trebui odata, cumparat un cont premium pe un site si cand schimba parola sa dai recover sa ii iei ip si sa-l faci de cacat , asa oameni... dupa ce ca le dai free ei le vand prin alte forum-uri... naspa

Link to comment
Share on other sites

pe un forum rusesc am postat in sectiunea free, 1 simplu cont premium de rapidgator, 1300, de vizite, acum 3 saptamani, si am intrat azi din curiozitate sa vad daca au schimbat parola, si parola e buna contul e valabil si acum.

Care e forumul cu pricina?

Link to comment
Share on other sites

fed forumul e rusesc, nu prea ai ce sa vezi acolo..

Poate stiu ruseste...da-mi-l pe pm atunci

Schimbam si pe forumul ala ca sa nu fie mare tam-tam,ai dracului corecti de rusi.

Cripteza-le bine si se vor pastra mai mult

Edited by fed
Link to comment
Share on other sites

Salut,

@io.kent mentalitatea romaneasca nu prea ai cum sa o schimbi cu o postare pe forum insa ce poti face e sa te joci cu nervii lor.

Daca tot schimba parolele sa munceasca binisor pana sa le obtina. Metode sunt destule sunt sigur ca le stii....insa eu inclin spre cum era pe level-23 "pass in image" daca iti aduci aminte.....sa-si stoarca creierii baietii in editoare hex..

Numai Bine.

Link to comment
Share on other sites

rukov hai s-o luam altfel,sunt multi useri vechi,sa spunem asa,care fac posturi numai ca sa aibe 2-3 sute asta inseamna ca trebuie sa primeasca vreun cont ??Ar trebuii sa primeasca conturi cine stie ce vorbeste,nu cine posteaza aiurea sau se baga in discutii doar de dragul de-a face cat mai multe posturi.Nu poti stii cine le schimba parolele,ca-i vechi,ca-i nou,e clar ca nu apreciaza munca omului si asta nu mi se pare ok.

Link to comment
Share on other sites

@rukov daca ar fi sa se ofere pe criteri, ar trebui sa se constituie un "sistem" sa zic asa

1. Userul care vrea acel cont sa fie activ ( sa posteze chestii interesante nu offtopic gen "gg" "bv" "bun venit")

2. Sa aiba cel putin 100 posturi ( dintre care 60/70 sa fie programe, free stuff, tutoriale si alte deastea)

3. Userul sa dea PM si sa PASTREZE DOAR PENTRU EL CONTUL. ( ex: daca io.kent ii da lui "x" un cont si "y" ii da PM lu "X" sa ii dea si lui contul ca nu face nimic acesta sa nu ii dea.)

4. Userul ce primeste acel cont sa fie direct raspunzator pentru acel cont ( daca io.kent ii da lui "x" un cont si imediat se schimba parola, "x" trebuie pedepsit)

Si ar mai fi destule de adaugat dar e vorba de TIMP.

Aerosol,prietene,daca proprietarul contului schimba parola ??? Atunci kent o sa spuna i-am dat contul lui x,acel x n-a schimbat-o dar a fost banat...

Da aici ar fi o problema dar totusi daca se schimba in 5 minute parola nu are cum sa fie detinatorul...

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Aerosol,prietene,daca proprietarul contului schimba parola ??? Atunci kent o sa spuna i-am dat contul lui x,acel x n-a schimbat-o dar a fost banat...

@Aerosol,ce pot sa spun,daca parola a fost schimbata dupa 5 minute,posibil nu e proprietarul, dar daca are ghinion omu si chiar a schimbat-o proprietarul ?? E pacat ca cineva sa i-a ban pe nedrept,e destul de nedreapta si asa viata,cum s-ar zice...

Edited by LuckyLUciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...