Jump to content
Nytro

Plugin-uri noi

Recommended Posts

Am resetat (adica sters) toate like-urile si dislike-urile.

In plus, acum nu mai conteaza deloc un Like si un Dislike la reputatie. Adica puteti sa dati cate Like-uri si Dislike-uri vreti, nu o sa incante pe nimeni. Daca exagerati cu Dislike-urile, o sa pun sa nu mai fie afisate.

Have fun.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu prea se intelege carui post ii dai like/dislike. Sunt asezate naspa butoanele acolo.

E nasol cu template hook-urile. Am incercat sa il mut, dar nu mai e generat continutul. Nu am timp sa ma uit sa vad care e problema. Cu Copy/Paste la HTML merge, dar cand copiez codul din template care le genereaza... Nu le mai genereaza. Nu stiu exact de ce, banuiesc ca vrea si el anumite clase si ID-uri si nu pot sa le pastrez, deocamdata.

Cand mai am timp o sa ma mai uit.

Link to comment
Share on other sites

Foloseam vbSEO, dar nu mi-a placut niciodata: vBSEO’s Vulnerability Leads to Remote Code Execution | Sucuri Blog

Am pus 3 noi plugin-uri de la DragonBye:

- Advanced Post Thanks / Like (inlocuitor pentru Like-urile din vbSEO)

- Advanced User Tagging (era pus de ceva timp, i-am facut update)

- DragonByte SEO (inlocuitor pentru vbSEO, structura link-urilor asemanatoare)

Asadar pot sa apara o gramada de probleme, atat de functionalitate cat si de securitate.

Daca gasiti o problema o puteti posta sau imi dati PM.

Pentru XSS se primeste VIP. Pentru altceva, discutam. :)

Este posibila modificarea plugin-ului pentru likes in asa fel incat sa poti da undo la like/dislike ?

Eu de exemplu tocmai am dat dislike unui post din greseala si nu-l pot scoate. Stiu ca la plugin-ul anterior mergea sa dai undo.

Link to comment
Share on other sites

Este posibila modificarea plugin-ului pentru likes in asa fel incat sa poti da undo la like/dislike ?

Eu de exemplu tocmai am dat dislike unui post din greseala si nu-l pot scoate. Stiu ca la plugin-ul anterior mergea sa dai undo.

Cred ca se poate in versiunea Premium/Pro care costa probabil vreo 50 de $.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...