Jump to content
Sir-Galahad

Cont de steam

Recommended Posts

Daca doresti mi-l poti da mie as vrea sa ma apuc de cs:go pana acum am jucat 1.6

Iti pot oferi la schimb un cont cu cs1.5 si cs:go insa e blocat pana in 2034 cred nu mai stiu sigur..si nu pot face nimic pe el decat sa ma joc...

Edited by Flesh
Link to comment
Share on other sites

M-ar interesa doar pentru o amica care lafel joaca doar 1.6 (Non-Steam) si ar vrea sa joace Cs:GO dar sunt sigur ca sunt altii care ar merita mai mult contul eu o sa incerc in continuare sa-i fac rost de un gift daca nu e sa fie ^_^.

Mult succes si sa-l poarte sanatos cui il vei da !

Link to comment
Share on other sites

Daca doresti mi-l poti da mie as vrea sa ma apuc de cs:go pana acum am jucat 1.6

Iti pot oferi la schimb un cont cu cs1.5 si cs:go insa e blocat pana in 2034 cred nu mai stiu sigur..si nu pot face nimic pe el decat sa ma joc...

Sigur va astepta rabdator pana in 2034. 19 ani trec repede.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

cei care au adus ani la rand aport asupra acestei comunitati merita amaratul tau de steam care poate este si "speriat"...mananca-ti guma de 5 euro sau da delete la cont!

Amaratul asta de steam valoreaza bani, bani la care tu doar te gandesti. Si mai exact.. ce inseamna un steam "speriat"? Sunt curios.

Vad ca ai market-ul activat, asta inseamna ca il poti recupera oricand cu un ticket la steam suport prin cd-key-ul de la steam wallet , deci nu s-ar merita sa bagi nimic pe el , aici ma refer la arme cs:go sau chestii de genu'

Il dau gratis ca sa-l iau inapoi si apoi sa mi se umple frigiderul de catre membrii rst? Bine gandit.

*

Am dat steamul unuia din acest topic. @TheTime

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...