Jump to content
quadxenon

Conturi multiple Aerosol

Recommended Posts

Pe Aerosol de ce il lasati sa aiba conturi multiple? Am luat de vreo 7-8 ori -Rep cu acelasi mesaj , in threadurile lui. Nu ca m-ar durea in pula de Rep,nu dau 2 bani, dar asa ca fapt divers,pentru el nu se pune regula aia?Sau macar spuneti cine e de il pupati atata in fund.Avea contul din 2011 si i l-ati pus cu join 2006.Nu mai stau sa caut threadul , dar pt Matt cand posta stiri ati facut poll sa nu mai faca copy/paste si i-ati interzis sa mai posteze stiri.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Kronzy de ce dati ma rep la om :))

Poveste Join Date:

Aveam cont din 2006 cu cateva posturi, numele pe care am inceput sa-l folosesc prin 2010 este Aerosol asa ca am vrut sa imi schimb numele pe contul ala ( dar doar V.I.P. aveau dreptul sa isi schimbe numele, asa ca mi-a sters contul acela si mi-a modificat la aceste in 2006 )

Sper ca te-ai lamurit.

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

@quadxenon ti-am dat eu rep- ( asta insemnand 18 puncte ) :)) daca ti-au mai dat si altii asta nu e treaba mea.

demonstraza ca aceste acuzatii sunt fondate.

Cat despre join date poveste lunga nu are rost sa iti explic tie.

Rog un Admin / Mod sa dea TC. :))

Iti dai seama ce coincidenta sa imi dea -Rep cu acelasi mesaj doar in threadurile in care am spus ceva de tine ?

Link to comment
Share on other sites

Nu prea e corect ce se intampla. Toti adminii avem rep power 10, aerosol vad ca avea 18 si da cu "-18" la oameni. A dat de doua ori lui quadxenon.

De asemenea, parca e inteles si cu copilul ala de Kronzy. Ati facut team, ce carici.

Ban o saptamana atat pentru Kronzy cat si pentru Aerosol. Eu cred ca prea v-ati luat nasul la purtare si ati inceput sa cersiti atentie.

Link to comment
Share on other sites

//

Ceea ce scrisese @Kronzy este un carder pus pe tepe cu foarte multe conturi pe forum. In plus toate informatiile sunt publice, au fost extrase din posturile pe care le-a facut aici si pe alte forumuri (din pacate pentru el, unele de carding - vezi altenen. c o m). Esti prost si fudul, stai acasa! Daca iesi in fata, te lovesti la ceas!

kronZy @ RST aka kron @ HY aka RoKH @ HY @ RST aka 321 @ RST aka 1488 @ RST YM: s_sonic86@yahoo.com ; pasal39@yahoo.com

Skype: badboy_hacker17 GMail: kronzyalin@gmail.com ICQ: 698551938

YM: root.kronzy@yahoo.com Jabber: kronzy1337@jabber.ru

badboy17 @ RST Jabber: badboy17@jabber.ru ICQ: 698551938 YM: badboy_hacker17@yahoo.com

Castiel @ RST YM: pasal39@yahoo.com

Si sincer faci grosolanii d-astea ? Intri pe toate, folosind masini virtuale, proxies si VPN ca sa dai -rep si dislike ? De pe unu te certi, de pe altu faci copy-paste-uri, de pe altu vinzi chestii...Unde am ajuns si incotro se indreapta forumul asta?

Edited by bleg
Link to comment
Share on other sites

Ceea ce scrisese @Kronzy este un carder pus pe tepe cu foarte multe conturi pe forum. In plus toate informatiile sunt publice, au fost extrase din posturile pe care le-a facut aici si pe alte forumuri (din pacate pentru el, unele de carding - vezi altenen. c o m). Esti prost si fudul, stai acasa! Daca iesi in fata, te lovesti la ceas!

kronZy @ RST aka kron @ HY aka RoKH @ HY @ RST aka 321 @ RST aka 1488 @ RST YM: s_sonic86@yahoo.com ; pasal39@yahoo.com

Skype: badboy_hacker17 GMail: kronzyalin@gmail.com ICQ: 698551938

YM: root.kronzy@yahoo.com Jabber: kronzy1337@jabber.ru

badboy17 @ RST Jabber: badboy17@jabber.ru ICQ: 698551938 YM: badboy_hacker17@yahoo.com

Castiel @ RST YM: pasal39@yahoo.com

Si sincer faci grosolanii d-astea ? Intri pe toate, folosind masini virtuale, proxies si VPN ca sa dai -rep si dislike ? De pe unu te certi, de pe altu faci copy-paste-uri, de pe altu vinzi chestii...Unde am ajuns si incotro se indreapta forumul asta?

Adevarat frate! Mi-am luat un Lamborghini Veneno o casa in Dubai si vro 3-4 apartamente prin Las Vegas , ce sa mai zic am un cont in Elvetia cu 40 milioane de dolari , un elicopter , avion privat si un iaht. Toate astea le-am luat dupa tepele care le-am dat pe Ebay si Amazon. P.S : Off.

P.S 2 : Nu sunt Castiel , Badboy , si ce ai mai zis tu pe acolo.

Link to comment
Share on other sites

Adevarat frate! Mi-am luat un Lamborghini Veneno o casa in Dubai si vro 3-4 apartamente prin Las Vegas , ce sa mai zic am un cont in Elvetia cu 40 milioane de dolari , un elicopter , avion privat si un iaht. Toate astea le-am luat dupa tepele care le-am dat pe Ebay si Amazon. P.S : Off.

P.S 2 : Nu sunt Castiel , Badboy , si ce ai mai zis tu pe acolo.

Lasa tipule, tu sa fii sanatos ca boala vine cu timpu. Daca nu esti tu, n-ai de ce sa-ti faci probleme, nu ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...