Jump to content
Hoster.ro

Cumpar rdp windows - LEGALE

Recommended Posts

Cumpar rds windows LEGALE , nu scanate , nu furate

Am mai multe... insa:

- ce buget ai? intre ce preturi cauti?

- ce viteza de net vrei? (va influenta pretul)

- cat ram? (va influenta pretul)

- cat proc? (va influenta pretul)

- cat hdd? (va influenta pretul)

- ce durata? (va influenta pretul)

Link to comment
Share on other sites

De pe acesta rulez momentan:

CPU: 2.80 GHz

2GB RAM

75 GB SSD HDD

2 TB trafic lunar pe port de 1 Gbps - datacenter UK, viteza speedtest la semnatura mea

Adresa IP dedicata

Windows 2012 R2 Datacenter Edition

Acces administrator full

Il dau la 19.45 eur/luna - fara magarii pe el insa (scan, spam, phising, etc.) doar PayPal

Link to comment
Share on other sites

Este foarte scump imi pare rau la pretul de genu pot opta la , mxhost.ro , hostway , xservers , dedicatserver, clausweb ... uni dintre ei sunt si mai ieftini.. pe viitor daca scazi din pret anunta-ma

Da-mi te rog un link unde vezi tu ceva sa bata pretul asta cu acelasi proc, ram, hdd, banda, OS, etc. Pe toate care ma uit ba ofera doar Linux (nu Win cum vrei tu RDP), ba latimea de banda e slaba, proc e putin, etc. Arata-mi un link te rog de la cele de mai sus sa nu mor prost.

Link to comment
Share on other sites

VDS/VPS - DedicatServer.ro - Dedicat Server - Accepta windows , si mxserver accepta si am discount la ei ajung la 12 euro pe luna per vps , la fel si claus web m daca doresti iti arat printscreen

Ai spus ca vrei legale.. ma indoiesc ca iti ofera ceva legal cu WIN Server pe el la pretul acela caci licenta de win e f. scumpa. Insa bafta tie daca chiar gasesti asa ieftin ori daca ai invartelile tale. Eu pur si simplu am comparat cu pretul afisat de ei pe site-ul lor (ce ofera la clientii standard) in comparatie cu ce ofer eu - si in acest caz pretul meu e mai bun ca al lor.

Link to comment
Share on other sites

Ai spus ca vrei legale.. ma indoiesc ca iti ofera ceva legal cu WIN Server pe el la pretul acela caci licenta de win e f. scumpa. Insa bafta tie daca chiar gasesti asa ieftin ori daca ai invartelile tale. Eu pur si simplu am comparat cu pretul afisat de ei pe site-ul lor (ce ofera la clientii standard) in comparatie cu ce ofer eu - si in acest caz pretul meu e mai bun ca al lor.

Vezi ca te poti inscrie ca developer pe site-ul Microshit si ai licente de TOATE WINDOZ la discretie gratuit, inclusiv win server....

Link to comment
Share on other sites

Este foarte scump imi pare rau la pretul de genu pot opta la , mxhost.ro , hostway , xservers , dedicatserver, clausweb ... uni dintre ei sunt si mai ieftini.. pe viitor daca scazi din pret anunta-ma

Cu banii astia nici licenta la windows nu o platesti. :)) Daca gasesti la uploadu din semnatura lui aa7670 la pretu asta eu iti dau gratis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...