Jump to content
Guest Nemessis

FanClub Nemessis (pentru jucatorii Bitefight)

Recommended Posts

Scuze cand am pus-o era in araba si n-am stiut ca asa va face :? ...am sters-o :P

Edit: Era sa uitt parazitu chiar esti un parazit(mai exact esti o cãpuºã pe un ºobolan) toata ziua ii sugi sangele unui sobolan + un mare bonus(depinde de marime) si nu nu m-am simtit da` trebuia sa zici obsedatilor de bitefight nu tuturor daca joc nu inseamna ca sunt si disperat...momentan caut sa-l sec pe unu de credit pe telefon :)

Link to comment
Share on other sites

"Mie imi convine ca mai urc in top 60-70 de locuri(pe 300) dar serverul se va duce de rapa fara jucatori de valoare ca BLADE2804,Dutu,Cheashire_cat,Lord_mordor,Gabi,Frank-lampard,Zzzum,Stapanul vag,A-Tom,Pedro,Ady,Kandia,Nagan,Inferno,Birta,Stapanul Vag,etc. si sper ca nu o sa se supere cei pe care i-am omis dar ar trebui sa scriu foarte mult.Oricum toti jucatorii din top 200 aveti tot respectul si consideratia mea.....Imi pare rau ca valori ca voi ajung sa stea pe banca de rezerve cand ei au luat balonul de aur....Nu cred ca o sa planga lumea dupa jucatori ca mine ci dupa voi....Fiindca repet multe valori se vor lasa de joc.Ce putem spune ca e asta?Santaj?Incetinire a ritmului jocului?O sa fim mult mai slabi decat serverele care merg.Suntem oare cei de pe s5 BLESTEMATI?! "

Bai frate,estia chiar sunt disperati!!

Link to comment
Share on other sites

:lol: Hai sa adunam mai multi oameni si sa i-o tragem in ddos:))

Doamne n-am mai auzit in viata mea asa o explicatie despre Ddos. Imi imaginez 10 persoane jucand ping-pong aruncand bila in carcasa de la server:) azi is HI!... dar daca l-as cunoaste tare m-ar interesa sa raspandesc ceva sa ii pompeze cateva zeci de calculatoare pinguini pana o sa considere ca toata Romania il confunda cu Becali si sta la miezu noptii sa il floodeze :lol: in punctele slabe...

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAHAHAHAHAHA fiti atenti la ce zice asta:

Rusine celor care fac flood

Nu e backup intelegeti e flood facut cu Ddos

Ddos adica nu unu ci mai multi oameni conectati la un calculator principal ce arunca cu troieni asupra serverului observandui punctele slabe si floodandul

http://board.bitefight.ro/thread.php?postid=322783#post322783

ba dar cat de buni sa fiti ma la aruncari?

vai de noi

arunca-mi si mie un suc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...