Jump to content
adyyy

anti-emo!!!

Recommended Posts

le aranjati kktu la fund mai bine

daca tie ciuda pe copii aia mici schilozatii inseamna ca tu nu ai parte de ce au ei.

asa ca ati deschis topicul degeaba

Later edit:astia nu pierd timpu

1308 useri au facut posturi de 10 de ori mai mult ca disperatii de conquiztador

Link to comment
Share on other sites

poate cineva sa sparga http://www.emo-kids.ro ?

nu mai suport sa vad gay cu posete tricouri roz si cum se ling in baia de la scoala turbez :evil:

asta se va intampla si in romania ---> http://youtube.com/watch?v=Zwc0lYP_9_E&feature=related debea astept :lol:

Topic anti-emo exista pe situl lor. De ce nu incerci acolo. Cred ca stii ca iti tai craca de sub fund cu cererea asta (era ceva prin regulament... hmm, vezi pe acolo pe undeva)

Revenind la topic nu am inteles scopul. Ce se poate intampla cu Romania? ca un emo-kid sa fie batut ca-n film sau ce? Inainte erau rockeri acuma vad ca au aparut emokizii, manelistii si conpizdadorii si dusmanii mey.... da bine, nu-i ceva sa-mi bat capul.

Link to comment
Share on other sites

au topicuri de genu :

miami ieri am supt p**a ce buna a fost mai vreau

loool :lol:

Eu stiu mai multe forumuri cu tutoriale despre cum se suge pula. Mi se falfaie de generatia actuala, oricum apar continuu profesori batuti si strip-show-uri de gradinita la TV, filmate pe mobil. Ar fi fost dintotdeauna, dar nu erau mobile.

Chiar tre sa dam un nuke intr-un mushuroi de disperati? Le trece cu varsta.

PS: am fost emotiv, m-am machiat gen blacker, am fost metalist, plete, stress, batut, am iubit, am suferit, am vrut sa ma uit in priza, etc... Nu ma mai pasioneaza subiectul. Trece repede.

Link to comment
Share on other sites

au topicuri de genu :

miami ieri am supt p**a ce buna a fost mai vreau

loool :lol:

Eu stiu mai multe forumuri cu tutoriale despre cum se suge pula. Mi se falfaie de generatia actuala, oricum apar continuu profesori batuti si strip-show-uri de gradinita la TV, filmate pe mobil. Ar fi fost dintotdeauna, dar nu erau mobile.

Chiar tre sa dam un nuke intr-un mushuroi de disperati? Le trece cu varsta.

PS: am fost emotiv, m-am machiat gen blacker, am fost metalist, plete, stress, batut, am iubit, am suferit, am vrut sa ma uit in priza, etc... Nu ma mai pasioneaza subiectul. Trece repede.

fara machiat totusi xD restul cam asa...

In plus, de ce sa fiu interesat de ce fac ei ? oricum le trece, poate nu la toti, poate nu asa repede. important e ca noi sa fim mai buni si sa ne vedem de ale noastre. nu cred ca ii place cuiva sa vada ce are "vecinul" lui in curte, cel putin pe mine m-ar deranja sa aflu ca pe altii ii intereseaza de mine.

oricum, topic de 2 lei. trebuia postat ceva nu ?

Link to comment
Share on other sites

raspund eu:ma enerveaza ciuda ciudatilor disperati (aia anti emu care nu isi pot vedea de viata lor)

hmm o intrebare daca nu existau emo ppl ar mai exista Iconiþele emotive , EmotionEngine Cpu pentru playstation, iepurasu pastilat[cred ca din cauza anti-emotional ppl a plecat(banuiala)] ?

Link to comment
Share on other sites

ce topicuri de kkt au ceva de genu http://www.coolgirl.ro : help prietena mea sa schimbat de ce ?ii spui simplu pa sau bye si pleci ?! :lol: doamne....

ex :

Petting - ce vor baietii?

Ce e pettingul? Majoritatea au auzit cuvantul asta de multe ori, cativa au si „facut-o”,poate chiar fara sa ii cunoasca semnificatia. Pettingul este de fapt sexfara sex. Pentru ca sex poti face si daca nu te culci la propriu cu cineva.Pettingul cuprinde tot ceea ce provoaca placere – cu exceptia penetrariicorpului fetei de penisul baiatului.Ce vrea baiatul? In general baietilor le place foarte mult sa fie atinsi sau sarutati in zonagenitala. Dar cum? Pai, unii prefer sa fie mangaiati pe testicule. Desigurca si atingerile pe penis le face placere, chiar mai mare. Majoritateaprefera atingerile pe gland (pe cap). Insa modul classic de a-i provocaorgasmul este altul: ii cuprinzi penisul cu intreaga mana (cat de stransprefera), apoi iti misti mana in sus si in jos .... Enjoy!

Comentarii

Link to comment
Share on other sites

bag pula in rasa lor :evil: pot sa angajez si eu un hacker sa distruga site-ul ala si cat costa

ca am facut crize cand am vazut msg asta acum 5 min :pisa-m-as pe uzzy sa ma pis cu jet,

ce tupeu la fata aia X(

cat costaaa daca angajes un hacker ??? platesc oricat :X

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca unii dintre voi nu sunteti fiinte rationale si chiar nici nu meritati sa traiti in secolul 21.

Mentalitatea asta de pupincurist roman e de vina saraca , oare cati ani ii mai trebuie romanului sa invete ca toti suntem oameni.

Nu conteaza ala are o mana or ca e negru or ca e gay or ca e emo , in plm toti suntem doar CREIERE !

Dar romanul face doar ce ii place , sta si critica !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...