Jump to content
Guest Nemessis

Conquiztad0r killer versiune noua mai 2008

Recommended Posts

Guest Nemessis

Dupa ce postati pe forumul bitefight cererea, j-a-k o sa va dea un avertisment pe forumul lor (nu il lasa proprietarii forumului sa se ocupe si cu altceva acolo) dar veti primi in scurt timp mesaj privat de la el cu linkul de download al programului asa ca nu va speriati.

Link to comment
Share on other sites

Ce staff idiot e la conquiztador yo le arat ca folosesc cqkill si nu cred :?

Mi l-a dat si mie jak.Dar odata ce ati postat acolo numai cereti din nou aici pt. ca nu il veti mai primii aveti grija si sa nu primiti warn.Daca faceti acolo cerere si dupa mai postat aici si primit si warn acolo numai primiti nimic trebuie sa postati ca o cerere:

Domnule...,

Subsemntatul.....domiciliat ........

Semnatura,

......

Altfel primiti warn daca nu arata ca o semnatura

Link to comment
Share on other sites

E VRAJEAAALLLAAAA !!!! E RECLAMAAAA CEL PUTZIN ASA ZICE J-A-K SI CAM ASA ESTE!!!! :P

se pare ca esti de o inteligenta rara! nu stiu cum ti-ai dat seama...

nu e ma vrajeala! Nemessis a vorbit cu j-a-k si raspandesc cqkiller-ul pentru ca nu ii suporta pe aia din staff-ul conquiztador / : )

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

NU E VRAJEALA. Problema cu linkul de activare e ca vine greu dar nu e vina noastra. j-a-k isi mai alege si el oamenii la care sa dea programul si e treaba lui asta dar 90% din cei care fac cerere primesc programul.

In cazul in care pe bitefight nu va vine codul puteti vorbi cu j-a-k pe id-ul alexandruc1 DAR asta doar in cazul in care au trecut 4-5 ore si nu ati primit mailul cu linkul de activare. Vedeti ca va verifica si daca nu ati incercat macar sa va faceti cont pe forum o sa va dea ignore.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...