Jump to content
AndrewAllan

Recomandare afiliere pentru Site cu 5000-7000 Vizitatori Unici / zi UK - USA

Recommended Posts

Salutare , am un site pe care imi aduc zilnic intre 5000-7000 de vizitatori unici din USA si UK - 80% din trafic este de pe facebook. Pana saptamana trecuta am avut doar Plugrush ca afiliere - pana in martie a mers bine , faceam cam 15-20 de dolari pe zi. De atunci nu stiu ce s-a intamplat dar a scazut cam la jumatate si pe 1 iunie mi-au banat contul. Nu le-am cerut explicatii nimic ,oricum nu mai mergea bine . O alternativa imi puteti recomanda? - Adsense exclus.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc de recomandari , o sa le incerc pe toate dar pe rand . Mi-am bagat azi popads si am un CPM de 3.17, pentru mine este multumitor.Am vazut ca are mobile redirect ca la plugrush ,as fi vrut sa nu mai dau de aceeasi problema sa ma inebuneasca toti vizitatorii ,dar continui asa , poate dau de altceva din cele postate mai sus :D.

@CristianRoflmao - Nu am o nisa anume , din toate domeniile pot sa aduc trafic , ce am postat la inceput este o medie din traficul lunar ,depinde ce evenimente prind si trag tare pe ele pe moment.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...