Jump to content
gafi

Cumpar WMZ

Recommended Posts

Salut baieti, azi am luat si eu prima teapa pe forum, am incercat sa cumpar de la cineva 120 usd wmz cu paypal, i-am platit si mi-a dat block instant pe skype :) Am facut deja dispute sa-mi dea banii inapoi, nu-mi fac griji ca nu-i recuperez dar vroiam sa va anunt si pe voi.

Skype user: dseller.btctalk

Logat de pe ip-urile: 109.166.128.127 109.166.135.179

Adresa de email catre care am trimis: carry.on198@gmail.com

Edit: User forum rst: twitchseo - Join Date Apr 2013 ;)

Mai are cineva wmz? :)

Edited by gafi
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, azi am luat si eu prima teapa pe forum, am incercat sa cumpar de la cineva 120 usd wmz cu paypal, i-am platit si mi-a dat block instant pe skype :) Am facut deja dispute sa-mi dea banii inapoi, nu-mi fac griji ca nu-i recuperez dar vroiam sa va anunt si pe voi.

Skype user: dseller.btctalk

Logat de pe ip-urile: 109.166.128.127 109.166.135.179

Adresa de email catre care am trimis: carry.on198@gmail.com

Edit: User forum rst: twitchseo - Join Date Apr 2013 ;)

Mai are cineva wmz? :)

ii recuperezi o pl. buyer protection nu merge pe virtual goods, eu am setat virtual good. ia pula.

Link to comment
Share on other sites

Am eu datele jegosului aluia de tot da tepe, stai linistit ca tot vin la tine tiganule.

De pe contul @filatdegarda am primit teapa.

Tot te prind tigane, apropo, inca am cutia si nucile, o sa te ajut sa le mananci.

Nume: Gheta Cosmin Constantin

Adresa: Strada Bradului nr.52, bl.s2, sc. c, parter ap.1, BACAU.

CNP: 196111104****

Tel: 0747794435

Cate amenintari am primit pe net cred ca eram linsat pana acuma. Numa pe RST mi-ati postat vreo 5 adrese diferite si mereu ziceati ca veniti. E fix pix. Numa judetu l-ati nimerit pana acuma.

Hai ca va fac si lista cu userele care mi le amintesc (au fost mai multe da le-am mai uitat):

IulianDesigns

RUTE

Nest

twitchseo

filatdegarda

smaster

refreshinglabs

koruno.php

aa, jinxEDG (poate apare reclamatie si ala asta ca de ieri l-am tepuit pe unu)

aa, si am mai avut vreo 3 usere cu tepe de peste 800$ da erau legate de forumuri de carding si mi le-a luat politia si pe astea de pe rst ca erau pe acelasi email. alea da realizari.

va pup .

Link to comment
Share on other sites

Mi-au raspuns cei de la Paypal si imi returneaza banii in 5 zile. Traiasca PayPal, fraieru ala s-a umflat degeaba in pene, chiar credea ca poate sa scoata banii asa usor din PayPal.

Ramane valabil postul cu WMZ, prin paypal, numai ca acum vreau sa trimit banii dupa ce primesc WMZ. Pot sa va dau referinte bune de la alti useri cu care am mai tranzactionat aici pe RST.

Edited by gafi
Link to comment
Share on other sites

Cauta la Perfect Money pe site la exchangeri oficiali sigur gasesti sa cumperi WMZ acolo.

Bafta.

ideea era sa scap de fee uri, asa ma pot duce la un aparat qiwi si este foarte sigur.

iti recomand cu caldura localbitcoin -> google it. ceva serios si maxim de safe.

n am nevoie de bitcoin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...