Jump to content
Che

Sugestie design mobil & despre warn-uri.

Recommended Posts

Prima sugestie pe care vreau sa v-o aduc la cunostinta este urmatoarea:

Inteleg ca nu folosim acea aplicatie de mobil (nu imi vine in minte acuma cum se cheama) fiindca are buguri si e pericol mare de securitate cu ea insa totusi un lucru tot s-ar putea face (si nu v-o zic in nume de rau, e doar o sugestie) si anume sa modificati css-ul forumului ca sa fie responsiv ca daca intru de pe mobil trebuie sa trag de site in toate partile ca sa pot naviga, asa ar fi super frumos daca ar fi responsiv, sa fie un design asemanator cum e cel al forumului softpedia.

Nu cred ca e greu sa modifici css-ul ca sa fie responsiv, plus de asta sunt atatia web developeri pe forumul asta, poate se ofera cineva si poate il face si mai elegant de atat.

Oricum, frumos sau nu, pentru mobil tot mi se pare necesar sa fie.

A doua sugestie se refera la warn-uri.

Sa zicem ca ori ai facut dublu post, ori s-a intamplat o data, candva sa te iei la cearta cu unu si sa primesti warn.

Ei bine acele warn-uri se aduna si la un anumit numar, nu mare, primesti ban. Ma gandesc ca aceste warn-uri ar trebui sa aiba si ele o durata de viata dupa care sa se stearga de la sine, nu cred ca e necesar ca un membru respectat si/sau care nu are nimic cu nimeni si are vechime pe forum, sa se trezeasca dupa o gramada de timp ca are ban fiindca a facut din greseala un dublu post, asta timp in care a fost "cuminte" foarte multa vreme.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...