Jump to content
stefsika

Joaca cele mai noi jocuri chiar daca ai un PC mai vechi !!

Recommended Posts

Se poate rula orice program sau joc doriti! Nu mai investiti puternic in consol? desktop.Se poate rula orice aplicatie Steam® sau Windows®. Pute?i utiliza chiar ?i un vechi controler Xbox ® sau PlayStation®. Tot ce trebuie sa faci este sa va conectati cu dispozitivul dumneavoastr? preferat ?i sa va conecta?i!

VAND INVITATIE CONT PRIME AM DOAR 1

Eu joc Planetside2 si Tera online la specificatii maxime cu specificatiile de mai jos !!

videocard.png

Inregistreaza-te si confirma email-ul si primeste 10 beta points si nu trebuie sa astepti !!!! daca nu confirmi stai la rand chiar si 2 ore fara points ! MERITA!!

https://goo.gl/609xBN

Scuze pentru greseli inca invat romana :)

Later edit: video

Dota 2 gameplay

Wow,impresionant,chiar merge,dar nu aud sunetul.
La mine merge este totul ok.
Merge perfect,am eu netul mai prost, dar liquid merge.

Edited by stefsika
Link to comment
Share on other sites

Trebuie neap?rat s? ai steam instalat ?

Nu ai nevoie de steam, te conectezi la cloud folosing clientul de la download page apoi intri pe website in camera beta si astepti randu :). Apoi se lanseaza aplicatia si dai click pe windows 10

E ca si cum te ai conecta la un windows VPS, doar ca are placa video foarte buna si e gratis in beta

Link to comment
Share on other sites

Nu ai nevoie de steam, te conectezi la cloud folosing clientul de la download page apoi intri pe website in camera beta si astepti randu :). Apoi se lanseaza aplicatia si dai click pe windows 10

E ca si cum te ai conecta la un windows VPS, doar ca are placa video foarte buna si e gratis in beta

@stefsika , am facut cont dar nu imi trimite mail ul de confirmare si am 0 beta points.

Link to comment
Share on other sites

@stefsika , dupa cum am zis am facut cont , am si confirmat email-ul am primit doar 5 beta points si apoi am descarcat clientul , dar stau si astept de 10 minute.

Sa dechizi si clientul si lasa pagina web deschisa si acolo dupa ce apesi pe "usa" beta apare un numar aia inseamana cati sunt inaintea ta la rand.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...