Jump to content
HrN

helou der!

Recommended Posts

Hello World!

Sunt pe forum de mai mult timp (de mai demult de cand cu c`o`n`q`ui`z`t`a`d`o`r-ul... ) dar nu m-a interesat in mod special sa postez ceva pe forum, nici acum nu stiu de ce o fac... :).

Despre mine ?!

Nick: HrN

Nume: nam

Prenume: nam

Varsta: imi permite legea sa conduc masina (aproape...)

Ce stiu ?

Limbaje de programare :

Delphi, PHP - bine

Perl, c++, python - basic

OS: WinXP Profesional sp.2 - si asa va ramane pentru o vreme .

Ii urasc pe toti cei care sunt "hacari" sau cei care vor sa devina "hacari, h4x0rii" sau mai stiu ce alceva si pe cei care intreaba inaintea de a fii sigurii ca nici unul din cuvintele intrebate de el nu se gaseste over the net :).

Cam atat ...

aaa... da, daca ai ceva de spus, SPUNE, simte-te LIBER!!

Link to comment
Share on other sites

Hello World!

Ce stiu ?

Limbaje de programare :

Delphi, PHP - bine

Perl, c++, python - basic

and i quote myself : nu cred !

Dupa modul de vorbire si gramatica nici eu nu il cred :) citez : "nam".

Ok, recunosc, stau destul de prost sau chiar foarte prost la capitolul "Gramatica Limbii Romane".... defapt la limba romana in general...

Dar (dupa parera mea) daca tu crezi ca pentru a fi programator, hacker, ... sau orice alceva, trebuie sa ai vorbesti intr-un anumit fel eu zic sa iei o pauza de la ce faci in acest moment ;)

Doua limbaje de programre care le stiu este ceva de necrezut pentru unul care vorbeste ca mine ? Daca mai scriam si despre alte lucruri pe care (sa presupunem ca) le stiu, aveam un vot pentru ban din partea ta? :))

Multumesc tuturor pentru felul sau unic de a imi spune "Bun Veit!" :). Cred ca o sa mai stau pe aici o vreme .... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Ce stii/nu stii nu conteaza.. oricum trebuie sa recunosc ca ai fost original cu "Poll-ul " tau . De asta aveam nevoie in romania, de oameni originali ca nu o sa mai facem fata la outsourcing de cand cu India si CHina :) .

P.S.:Welcome .

Link to comment
Share on other sites

rugaminte: admini, faceti ceva cu data posturilor, cum pot eu acum sa ii scot ochii omului ca prezentarea de mai sus dateaza 23 aprilie si ca ultimu post a fost pe 3 mai (hmm doar exemplu)? Nu de alta dar acum e momentul de inviat topicuri 2006 pe motiv ca "nu jtiam"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...