Jump to content

robertutzu

Active Members
  • Posts

    1494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by robertutzu

  1. robertutzu

    Tuning PC

    gasesti plexyglass la materiale de constructii gen dedeman praktiker...100ron o folie apoi 2-3 coolere UV vreo 40ron in concluzie recomand o carcasa noua fara bataie de cap Raidmax Carcasa TORNADO Carcase
  2. @exploiter...oricand ma chiar as vrea sa vezi cati ani am si cum arat..la o bere sau unde vrei tu nu-i problema. O dau eu ca nustiu daca ai bani sa ti-o iei sau daca ai ani necesari pt a avea voie sa cumperi o bere. oricum asa putem continua la nesfarsit...ca sa fie ontopic ideea era ca decat sa stai si sa te uiti la una mai bine te duci si o agati te bagi in vorba, nu stai ca mormolocul si te uiti cum o fute altu.
  3. @expl0iter eu cred ca te simti cu musca pe caciula si mai pute si a cacat... tu esti fix ala de care vorbea mai sus...si nu te da in spectacol ca esti casatorit ca poti face laba trista si asa daca femeita sio trage cu altu ca tu esti labar...asa ca imi pare rau de tine si bateti-o incontinuare in cap
  4. Client-Arena.Net Internet Service Solutions - Shopping Cart Acepta porn si Starter e 6$ pe an 1 GB Disk space 10 GB Monthly Transfers Unlimited MYSQL Databases Unlimited Multi-Hosted Domains Unlimited Domain Parking Unlimited FTP Accounts
  5. toata lumea se pricepe la criticat ON: mie imi place..simplu si la obiect.
  6. +1 rep;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
  7. sau asta Client-Arena.Net Internet Service Solutions - Shopping Cart Disk space 2000 MB Bandwidth 10000 MB FTP Accounts 5 Email Accounts 15 Email Lists 15 Mysql Databases 7 Sub Domains 5 Parked Domains 3 Addon Domains 3 etc
  8. Auzi de ce postezi fara sa incerci respectivul serviciu? stii ce patesti dupa 3 luni? iti zic eu iti inchid automat contu fara avertizare si te pune sa platesti premium hosting ca sa poti sa iti recuperezi macar fisierele. eu zic din experienta...mama cat iam injurat!
  9. ai PM...ms anticipat
  10. daca prostia ar durea mama ce-ar urla ala
  11. MAXIM OMU ) no stai sa vezi cate mailuri o sa primeasca
  12. Am primit mass-ul asta pe mess: Vrei sa spargi id cuiva de la yahoo messenger sau la orice adresa de email , sau sa obtii unele informatii confidentiale despre un anume utilizator de PC ? Acum este foarte simplu ; Adauga in lista id : t3rrymuler@yahoo.com . Valabil doar pt judetul VALCEA , SIBIU , OLT , DOLJ , GORJ si ARGES . Dai si tu mai departe pt doritori [MASS] rupe tot asta aveti grija You are next!
  13. +1 buna ideea
  14. te indragostesti...asa am patit eu
  15. Misogin convins dar nedeclarat oficial !
  16. nu neaparat asa...poti fi mai subtil...nu ca un taran...femeile vor iubire, tandrete, nu sa le jignesti...totul consta in subtilitati care le demonstreaza ca esti superior...got the point?
  17. Iubesc femeile...le ador..dar raman un misogin convins orice ar fi!
  18. robertutzu

    Surge

    bine ai venit...nu trebuia neaparat sa zici ca esti fata...
  19. merge super cik
  20. Dami si mie Pm cu un cont ms anticipat PS: cei care nu aveti nevoie nu cereti aiurea si nu schimbati parolele ca tot voua va faceti rau!
  21. recomand cu caldura cand mai primiti spam si va trimite catre o adresa asta: Google Safe Browsing: Report a Malware Page
  22. la fel si eu am primit de la aia cu nytro si begood..sa ma fut in mama lor si sa le slobozesc femeia care trimit...
  23. robertutzu

    Host

    www.heliohost.org Client-Arena.Net - Portal Home
×
×
  • Create New...