Jump to content

robertutzu

Active Members
  • Posts

    1494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by robertutzu

  1. super farsa....in Romania pt astia de la Orange nu exista careva sa le faca la fel
  2. cica de unde ai preluat articolul "Have 200+ posts? I'll hack anything for you =)" )) cum e aia cu suicide bomber Silence i`ll kill u!
  3. Nu...ma razbunam altfel...sa fim seriosi... ci doar ca sunt copii de astia retardati care numai stiu cum sa faca reclama sau pur si simplu sa se afirme...de astia mi-e greata
  4. BAN la MUIST repede ca mi se intoarce de imbecilitatea lui
  5. Mie nu mi-a mers...plm eu stiu ce pune-ti voi la titluri ) My MOTHER NAKED )
  6. acum incerc sa vedem ce iese ...oricum thx
  7. deci ce face codu asta fata de altele? poi face cam orice! Mai jos puteti vedea: . . Uploaded with ImageShack.us DOWNLOAD: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! . . .
  8. mailuri romanesti de tot felu probabil colectate de pe un site gen yahooinvisible...treaba buna e ca sunt accesate....deci sunt bune pt o campanie de sporire a traficului dar nu neaparat si a vanzarilor
  9. fuck its ugly this song
  10. Jmekera treaba, good job and thx for sharing!
  11. Nu as avea incredere...de ce? makar un nr. de fix sa aiba dacas firma serioasa recomand ceva serios Gazduire Web Hosting Inregistrare Domenii .RO Domenii .COM
  12. Ce-mi place cand se cearta lumea paici very intresting
  13. pot zice ca joc de 2 ani... dar mai pot zice ca aparatele astea sunt mai rele decat orice drog posibil...in 2 ani am reusit sa pierd suma de 9000ron partea buna e ca nu am vandut nimic aveam si am un salarel bunicel, dar niciodata n-am avut bafta sa iau 5 septari ci doar 4 si aia in miza de 1000..dar am vazut si altii baftosi care au bagat 10ron pe miza de 500 si au plecat cu 1000ron acasa dupa 5 septari in aceasta miza... Un mic sfat: UITA CA EXISTA PACANELE pt. TOTDEAUNA! Azi castigi 100ron maine pierzi 400ron...cam asa merge
  14. Va rog ban direct mi-e GREATA de labagii dastia!!! Mars la mata ba nu umple forumul de kkturi
  15. No shit ma am quad core q6600 si 8GB ram iar win xp64 fking rullezzzz pe langa win 7 care parerea mea e un windows facut pt. oameni care invata sa lucreze pe un calculator oferind o interfata mult mai prietenoasa decat win xp ceaa ce inseamna ca mananca resurse in plus ceea ce inseamna ca inca 500-700 mb de ram tii papa degeaba si altceva ce ma enerveaza cumplit la el e ca tu cauti o setare iar el iti arata inca o 100 pe langa aia... fuck it...aaaa si inca o chestie am avut si win 7 si vista si win xp toate si pe x64 si x86 dar win xp pe 64 ba sa fiu al naibi cal am de un an si nam avut treaba cu nicun virus, asta fara sa am firewall si antivirus...doar firewall de la router tweak-uit putin....na parerea mea WIN XP SP3 X64 Rullz peste toate tinand cont ca eu sunt o persoana care tine mai mult de practic nu de vizual!
  16. Greu cu exprimarea... deabia de la altu am inteles ce oferi....good work! si sorry pt postu anterior!
  17. wtf...omu vrea sa zica ceva...dar nu poate
  18. Orice utilizare a acestui script in scopuri frauduroase este strict interzista.
  19. deci ff tare mai ales popa care bea... care e o realitate defapt nu caterinca in ziua de azi...am vazut cu ochii mei preot teapan de beat
  20. Cand mai postezi pe blog??? ai niste ideii super
  21. The Zeitgeist Film Series Gateway | Zeitgeist: The Movie, Zeitgeist: Addendum, Zeitgeist Moving Forward va convins sau nu cu argumentele prezentate? Daca nu va-ti uitat mare pacat...uitati-va ca veti ramane uimiti de ce vedeti! ....e ceva care ma impresionat prin argumente...eu fiind un om bazat mai mult pe logica&argumente solide si nu pe zvonuri! The Zeitgeist Film Series Gateway | Zeitgeist: The Movie, Zeitgeist: Addendum, Zeitgeist Moving Forward
  22. Ma interesant clipul...dar totusi cam exagerat...cik foloseste Rain Man...frate cauta orice cuvant in lyrycs si ai sa te sperii de exemplu daca cauti devil....gasesti 10000 de mil de melodiii cu cuvantul devil in ele...in fine... Daca vreti sa vedeti ceva cu adevarat futator+mindfucking si care eu personal ma fascinat prin argumentele solide aduse atunci va recomand: The Zeitgeist Film Series Gateway | Zeitgeist: The Movie, Zeitgeist: Addendum, Zeitgeist Moving Forward
  23. AMD e genial....dar Intel e pur si simplu UIMITOR !!!
  24. am pierdut multi bani la kkturile astea tot ce pot zice e ca daca vrei sa castigi mult cu bani putini stai geana si bea o cafea, cum pierde unu 1-2-3milioane dute si baga...sigur o sa scoti pe cat a bagat ala...aparatul are o cota de luat si una de dat...cateodata ea te rupe apoi te paleste ori 3 septari de aia de 150k pct(miza 1000) ori la ailalte 4-5 saptari...iar la faza cu ghicitu....de multe ori mi sa intamplat odata inceput pe o culoare sa o tina pe culoarea aia la dublaj cam intre 5-7 carti pe aceeasi culoare...iar daca un aparat mananca 10 ron de exemplu si nu da mai nimik nu mai baga mutate la altul ca nici nu iti va da daca ma bagi...multi fac greseala de a mai baga crezand ca o sa le dea...dar teapa...asa bagi toti bani de nervi si ramai lefter imediat... PS mai revin eu cu amanunte
×
×
  • Create New...