Jump to content

aelius

Administrators
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    415

Everything posted by aelius

  1. Bai pula, ucraina nu e in UE si nu e nicio propaganda. Daca vrei, iti aduc mii de materiale scrise unde poti citi de coruptia din vagauna aia de paraziti si de neo nazismul care niciodata nu a fost oprit acolo. Cat priveste certificarile, te asigur ca am cat sa-ti fac tapet din ele in cateva camere, dar nu era vorba de subiectul ala aici. Sugi pula cu coana ma-ta si cu Hossu. Pustani obositi ce o ardeti pe airsoft. Bai cacatule de Sergiu Mesesan, ai 65 de kile cu tot cu hainele ude pe tine, baga-ne-am pula in Ucraina si in coana ma-ta de pustan obosit. Muie zelensky, muie ucraina, o tara de cacat plina de curve, pornografie infantila si numarul 1 la coruptie in lume. Tu crezi ca aici esti la coana ma-ta pe x sau pe facebook? Ma pis pe cagula ta, sclavule fara armata. Soldatul pulii de dupa usa baii cu bilute de 6mm. Mai esti si gay, parastasul ma-tii de pletos semi-doct. S-a chinuit pula de tactu sa futa pe ma-ta sa faca un copilas si ala a iesit gay. Penibil. Ma opresc din scris cand vreau eu. Aici nu sunt la ma-ta pe plantatie ps: aia din Getica fut babe de 80 de ani? Ca stiu ca tu te afli pe alta parte a pulei si nu practici sportul asta :))))) Slava RUSSIA si Domnul Vladimir Putin!
  2. Șterge-te la rât si citește istoria. "Luptați" pentru un popor cu teritorii luate de la alții. Cat de "tupeu", cum se numește la tine, Sergiule, daca vrei, ne putem întâlni. Stai liniștit ca te știu foarte bine. Si încă odată, ne bagăm pula in ucraina. Daca vrei discuție, limitează-te la teritorii si răul făcut de ucraineni in Europa. ps: Donațiile mai "merge"?
  3. Bro, nu mai pune astfel de biohazarduri ca te faci de ras
  4. Sa dam tag si la fratele nostru, @Zatarra ?
  5. io creca' ala e pax ? fura cookies din smart-frigidere
  6. Ce corporatist bro, nu vezi ca are mâini de zici ca pune gresie si faianța?
  7. Am crezut ca sunt pe nimfomane.com nu pe rst
  8. Bro, nu mai puneti materiale cu flegmele pamantului si prostituate. Baga-ne-am pula in ea de ucraina, ultima groapa de sobolani a planetei. Au secat toata Europa pentru o tara facuta din bucati de la altii, inclusiv de la noi.
  9. Presedinte fake, justitie fake, produse fake, magazine fake...curand si tara 404
  10. Sansele sunt egale cu zero. Nu-i face nimeni get la serial number inainte de vanzare si sa-l noteze in factura/bon de casa. In plus, doar nu cere cineva un ID cand cumperi o chestie de genul. E posibil ca multe stick-uri de buget (ex: hama), sa nu fie insotite de un serial number. Uite diferenta: Kingston: { "uid" = "USB:09511666F681A88900CE" "kUSBSerialNumberString" = "E0D55E625BFDF681A88900CE" "bDeviceClass" = 0 "bDeviceSubClass" = 0 "iSerialNumber" = 3 "Bus Power Available" = 450 "Built-In" = No "AppleUSBAlternateServiceRegistryID" = 4297327514 "iProduct" = 2 "USB Serial Number" = "E0D55E625BFDF681A88900CE" "USB Vendor Name" = "Kingston" "bNumConfigurations" = 1 "kUSBProductString" = "DataTraveler 3.0" "IOPowerManagement" = {"DevicePowerState"=0,"CurrentPowerState"=3,"CapabilityFlags"=65536,"MaxPowerState"=4,"DriverPowerState"=3} "kUSBVendorString" = "Kingston" "USB Product Name" = "DataTraveler 3.0" "iManufacturer" = 1 "idVendor" = 2385 "Device Speed" = 3 "kUSBCurrentConfiguration" = 1 "idProduct" = 5734 "bcdDevice" = 1 "non-removable" = "no" "USB Address" = 16 "sessionID" = 953448327481030 "IOCFPlugInTypes" = {"9dc7b780-9ec0-11d4-a54f-000a27052861"="IOUSBHostFamily.kext/Contents/PlugIns/IOUSBLib.bundle"} "IOClassNameOverride" = "IOUSBDevice" "PortNum" = 5 "bDeviceProtocol" = 0 "locationID" = 340787200 "IOGeneralInterest" = "IOCommand is not serializable" "bcdUSB" = 800 "bMaxPacketSize0" = 9 } Un "no name": { "sessionID" = 953611537314800 "idProduct" = 2328 "iManufacturer" = 2 "bDeviceClass" = 0 "bMaxPacketSize0" = 9 "bcdDevice" = 784 "iProduct" = 3 "iSerialNumber" = 4 "bNumConfigurations" = 1 "Bus Power Available" = 450 "USB Address" = 17 "Built-In" = No "locationID" = 340787200 "bDeviceSubClass" = 0 "bcdUSB" = 784 "USB Product Name" = "STORAGE DEVICE" "PortNum" = 5 "non-removable" = "no" "kUSBSerialNumberString" = "65823745" "bDeviceProtocol" = 0 "AppleUSBAlternateServiceRegistryID" = 4297327584 "IOCFPlugInTypes" = {"9dc7b780-9ec0-11d4-a54f-000a27052861"="IOUSBHostFamily.kext/Contents/PlugIns/IOUSBLib.bundle"} "IOPowerManagement" = {"DevicePowerState"=0,"CurrentPowerState"=3,"CapabilityFlags"=65536,"MaxPowerState"=4,"DriverPowerState"=3} "Device Speed" = 3 "USB Vendor Name" = "Device Storage" "idVendor" = 8053 "kUSBCurrentConfiguration" = 1 "IOGeneralInterest" = "IOCommand is not serializable" "kUSBProductString" = "STORAGE DEVICE" "USB Serial Number" = "65823745" "kUSBVendorString" = "Device Storage" "IOClassNameOverride" = "IOUSBDevice" }
  11. Bani si hacãri. E ca la manele. Doar ca acolo e despre dusmani parca :)))))
  12. :))))))) mi-am luat trigger. Nu beau mai mult de 30-35 de espresso pe zi frate. Da sunt interesat de nebunul de kw3
  13. Bros, vedeti ca Zatarra e agent secret. Aveti grija, nu lasati femeile singure acasa ?
  14. rusii sunt de vina. Ca la alegeri :))))
  15. Bre, s-au furat alegerile. Ce te astepti pe o bucata de forum din suburbiile internetilor? ? Toata Europa e un comunism. Am ingropat URSS, am facut Uniunea Sovietica Europeana
  16. Incearca asa: wget -4 -O install.sh http://www.aapanel.com/script/install_6.0_en.sh Este posibil sa fie probleme pe IPv6. De asemenea, ar putea fi si alte probleme de conectivitate pe acel VPS.
  17. Ar fi util sa descrii problema in detaliu. Intrebarile bine formulate primesc intotdeauna raspunsuri pe masura. Nu avem de unde sa stim ce erori intampini pentru a te putea indruma corect. Aici poti gasi un tutorial de instalare, precum si cerintele necesare. - https://www.aapanel.com/forum/d/18317-aapanel-linux-panel-installation-tutorial
  18. Aici e doar un forum de pasionati it (sper). Trebuie sa contactezi suportul de la paysafecard, nu un forum de discutii.
  19. Era un simplu oscilator ce creste putin tensiunea, astfel incat, sa alimenteze leduri (care in mod normal se alimenteaza la 3 volti), la o singura baterie (1.5 volti). Desi ai redeschis un topic foarte vechi, daca ai vreo intrebare ce tine de electronica, poti face un alt topic, la Sectiunea tehnica -> Electronica. Daca ai nedumeriri in legatura cu oscilatorul de sus, poti intreba direct aici. Mai multe informatii despre Joule thief, poti vedea si aici: https://en.wikipedia.org/wiki/Joule_thief
  20. bre, ti-ai facut notepad cu 3 cocomârle, pupacei si apostrofuri si le incerci prin toate site-urile? Unde vezi tu vulnerabilitate acolo? Mai era unu pe aici care punea ftp-urile publice ? då hackåri care dezumflati anvelope care esteti' -- or 1=1
  21. ai votat cu lasconi, pacatosule care esti. Interlocutorul pacatos nu a ajuns sa cunoasca slava si imparatia apei ?
  22. Pot lua datele plimbate live, nu cele stocate. Ma rog, e alt subiect Nici eu nu folosesc, nici macar vpn. Ce sa ia? pozele cu cafea si troleala?
×
×
  • Create New...