Jump to content

daatdraqq

Active Members
  • Posts

    4537
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    32

Everything posted by daatdraqq

  1. A cumparat unul minunea si a facut un tutorial cu el ,treceti peste explicatiile excesive si uitati-va pana la sfarsit sa vedeti ce face ratatu' de xardas si le mai ia si bani la oameni ) Din dorinta de a ajunge hackeri, multi utilizatori ajung victime ale hackerilor
  2. Treci pe la casierie
  3. Acum nu mai apare
  4. pai uite de ce nu ai vizitatori ,prima oara apare asta si abia apoi apare hi2-ul tau edit : in rest e ok
  5. oooo daaaa
  6. we are in financial crisis coaie
  7. 84.56.222.11 Germany ARCOR-DSL-NET12 Abuse email : abuse@arcor-ip.de dslb-084-056-222-011.pools.arcor-ip.net
  8. gata cu "Speak english" coaie ? scuze m-am uitat la "666" si am zis ca e ala )
  9. Zi-le Loredana - (Tell them Loredana=))))
  10. Tare de tot Nytro asta ,pentru puturosi asa sa mor de nu incep sa se adevereasca vorbele celor de la parazitii ,e o melodie imi scapa acum Tare programul
  11. Nu ruleaza in virtual ,e suspect aveti grija ..
  12. Da-mi un pm cu site-ul tau ca te vizitez eu ))
  13. 11-23-2008, 09:32 PM , dupa aproape un an a aparut un fan buimac:)))
  14. ce-i ba aci ,mirc ?
  15. password : Logie Ce-i cu tine p-aci mai turkojan ?
  16. Pentru ca cere ajutor la "Programe Hack" ,probabil a gresit
  17. Din cate vad pe goagle " e o problema de care s-au lovit mai multi si la care yahoo lucreaza .Probabil o instalare noua a yahoo mess su un cleaner rezolva problema ...
  18. Bine ma stati acasa si fiti autodidacti , mai ales ca-i da afara si pe profesori acum e momentul prielnic ..Facem un slogan mare la intrarea in fiecare scoala "Copiii romaniei sunt autodidacti " edit : pe "timpul meu" erau in laboratoarele de informatica calculatoarele ale vechi de se deschideau in 5 minute ,doamne ce frumos era ...nu stiu acum cum mai este probabil au evoluat ..
  19. Nu se face pentru ca nu va duceti voi la ore ,bazele in scoala se pun ,ca vrei sa aprofundezi ulterior e alta poveste ..
  20. e ala cu poison ivy de mai devreme ,face special da-l in plm
  21. e o gluma ...smile
  22. Nu merge PM
×
×
  • Create New...