Jump to content
montrey

yahoo flooder

Recommended Posts

am gasit un pprogram fainut de flood in yahoo mesenger nu stiu daca il aveti sau daca o mai fo postat da oricum daca o mi fo posttat nus mai buna legaturile http://rapidshare.com/files/112154144/Yahoo_Flooder.rar.html

functioneaza ff simplu esti pe mess intri in program si dai start si le arata la fraieri din lista ca tu tat iesi si intri non stop asta va face sa le mearga greu calcu bineinteles ca nu prea i afecteaza pe astia cu rami multi dar pe mine mo injurat astia ieri de doamne feri ca nu lam mai putut opri :))

Link to comment
Share on other sites

lol...man...vad ca vreti floodere adevarate..okay..dar ptr ceea ce o sa aduc aici pe site va revolutiona...am gasit acum 2 ani un site...cu..........................exact raiul pentru mine:P numai programe de mess (ma refer la floodere si tutoriale de spart parolaa), sincer nu vrajesc, dar trebuie sa asteptati 3 zile ca nu am timp acuma...cele mai tari floodere ce ajunge pana la 1500 de boti (iduri in ac timp ptr cei ce nu stiu).

, inclusiv blocare de iduri:)

ca sa nu ziceti ca sunt o persoana rea: scrieti pe google yah-produktions si intrati pe primul site. Sper ca va veti bucura de asa ceva:P

Majoritatea nu veti sti sa le folositi...;)) nu trebuie decat sa copizti dll-urile in sys32 si in acel program langa iconitza...e amici bafta la floodere:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...