Jump to content
1000DotS

Vitamin Aqua comanda

Recommended Posts

Buna ziua,

 

Daca stie cineva:

De unde pot comanda mai ieftin, si cu livrare in toata tara, acest produs?

http://www.piatabrasov.ro/vitamin-aqua-b12-cu-mere-si-zmeura-6-x-600-ml-d110vabdb6p4

 

In general pretul este de 5 lei/sticla, aici e aprox 3.6/sticla, deci diferenta e considerabila, avand in vedere ca eu as avea nevoie de un numar mai marisor de sticle (pentru uz personal, nu pentru a vinde mai departe). Si din pacate, acest site ofera livrare DOAR in 2 judete (BV si CV, iar eu am nevoie de livrare in SV).

 

Multumesc

 

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Sticla se găsește și în Mega Image. Încearcă să dai comandă prin emag.

 

EDIT: Acum am văzut prețul la emag. Îți sugerez să iei legătura cu Distrib SRL, firma care deține site-ul, și să negociezi cu ei. Datele de contact le găsești pe Google.

Edited by Dragos
Link to comment
Share on other sites

Toate draciile bagati in voi

Quote

   Ingrediente: apa, zahar, acidifiant: acid citric, concentrat de morcov cu rol de colorare, conservanti: benzoat de sodiu si sorbat de potasiu; aroma naturala, indulcitor: glicozide derivate din steviol**; gluconat de zinc, vitamine: niacina, acid pantotenic, vitamina B6, vitamina B1, acid folic si vitamina B12.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu vad de ce nu ti-ai cumpara mai bine un complex de vitamine (B-urile ajuta la sporirea poftei de mancare, B-12 in special pentru generarea celulelor rosii). Daca chiar asta e scopul, avand in vedere ca nu stiu cate vitamine a vazut chestia aia...

 

4 minutes ago, AnanaS said:

Un storcator bun in care poti folosi fructe si legume, si dupa sa vezi bautura proaspata plina de vitamine si minerale.

^ This +1

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, cerealkill3r said:

Nu vad de ce nu ti-ai cumpara mai bine un complex de vitamine (B-urile ajuta la sporirea poftei de mancare, B-12 in special pentru generarea celulelor rosii). Daca chiar asta e scopul, avand in vedere ca nu stiu cate vitamine a vazut chestia aia...

 

^ This +1

Parerea mea personala, prefer un pahar de suc proaspat decat un complex de vitamine si nu te costa o avere sa achizitonezi un asemenea aparat  avand in vedere ca omul are de gand sa cumpere cateva baxuri din acea bautura.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...