Jump to content
rotube

Best SEO 2022-2023 Pareri

Recommended Posts

In urma cu 7-8 ani pe cand mergeau foarte bine site-urile de filme online imi mergea foarte bine, aveam o multime de domenii si faceam rank pe un singur cuvant keye, care nu avea o competitie mare, insa avea cautari multe.

Acum mai merge treaba asta ?

Sa faci rank pe numele de domeniu.

Ex. : Detii domeniu filmeonline.ro

Si sa faci seo doar pe " Filme Online " Te ajuta domeniu ? avand in vedere ca are acelasi nume ca si keywordu ?

Cum faci cel mai bun rank ? cu backlinkuri ? ca si intainte ? Eu foloseam foarte mult GSA Search Engine Ranker am cautat prin email si vad ca lincenta inca o am valabila.

Cum este cel mai bine sa faci ca sa ai rezultat foarte bun si intr-un timp relativ scurt.

 

am dat doar un exemplu cu domeniul filmeonline.ro

Ptr. ca nu stiu cum sa ma exprim ca sa fiu inteles cat mai bine. :)

Cert este ca nu ma intereseaza linkurile, doar domeniu.

Am inteles ca acum, conteaza foarte mult cat timp petrec vizitatorii pe site-ul tau si etc.

Insa Bakclinkurile mai sunt la fel de utile ?

Link to comment
Share on other sites

Conteaza mult emd - deci denumirea domeniului, chiar daca google a zis acum cativa ani ca nu mai tine cont de emd, pe .ro inca conteaza.

 

Conteaza backlinkurile. 

 

In rest meta descrierea si meta title-ul si sa ai continut unic pt fiecare film. Atat

 

Daca vrei te pot ajuta cu seo sau pot sa iti vad backlinkuri.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...