Jump to content
Guest Kenpachi

Pentru cei carora le pasa de viata pe care o duc.

Recommended Posts

si Zeitgeist the movie se merita vazut (prima parte) --- "asa zisa criza economica din S.U.A. "

alte recomandari:

-----------------------------------------------

Loose.Change.Edition.2 sau 1 pe ce puneti mana

Fahrenheit 9/11

despre 9 / 11

----------------------------------------------

si daca va inereseaza mai multe documentare de gen (conspiratii) ..... lasa mesajul dupa beep

Link to comment
Share on other sites

sunt fan zeitgeist . l-am vazut in prima zi cand a aparut . am stat pe torrente si pe google cam 8 ore pana sa il gasesc in sfarsit . o sa fac o sectiune speciala pe site-ul meu dedicata conspiratiilor si fortelor oculte care ne conduc lumea catre noua ordine mondiala .

pax = pace

nwo = new world order

Peace for the New Word Order .

S a t a n i s t ( abia l-am luat . mentionez ca NU sunt satanist . )

Link to comment
Share on other sites

sunt fan zeitgeist . l-am vazut in prima zi cand a aparut . am stat pe torrente si pe google cam 8 ore pana sa il gasesc in sfarsit . o sa fac o sectiune speciala pe site-ul meu dedicata conspiratiilor si fortelor oculte care ne conduc lumea catre noua ordine mondiala .

Ai pierdut 8 ore degaba.Sa zicem ca nu stiu ce pasarica ti-ar spune tie toate secretele,ce ai putea face sa 'aduci pacea in lume"(omg cat de aiurea poate sa sune)..man esti un simplu muritor...traieste-ti viata,prea multa cunoastere dauneaaz "grav sanatatii" :)

"pax = pace

nwo = new world order

Peace for the New Word Order"

Penibil :P,da-o dracu de pace..razboaie sa fie :),vreau sa vad un razboi intre SUA si Rusia..probabil va fi un al 3-lea razboi mondia.. dragut nu ? mi s-a parut la obicet articolu asta.. SUA vs RUSIA - WAR

Link to comment
Share on other sites

Ce imi plac mie oamenii astia care sunt spalati la creieras iar ei in loc sa se opuna dau din coada si se pun cu burta-n sus. Penibil. Chiar credeti ca adevaratii conspiratori ar lasa asa ceva liber pe internet/lumea reala daca ar avea ceva adevar in el ? Hai sa fim seriosi. Miliardari care controleaza lumea din umbra si le scapa asa un curent. Asta nu e o telenovela baieti, e viata reala... trezirea.

Link to comment
Share on other sites

pfai frate,nu ca as avea ceva impotriva...dar pierdere de vreme,eu cred doar in mine si in anime-uri,cause i am HICHIGO:))))

m-am tampit,nu serios,de ce esti tu fan zeitgeist?

zi-mi un motiv intemeiat,eu ma cred doar in instinct si-n mintuitia mea...

Daa... cica Never follow blindly iar ei se incred in prima chestie care pare 'cool' si 'revolutionary'.

Heh.

Link to comment
Share on other sites

Guest temporary
Corect :-),se pare ca iti pasa daca "te rupi"(suna groaznic..stiu)in reply...sa te vad cum iti pierzi timpul explicandu-ne

mai ... ideea e ca nu pot eu sa-ti explic nimic ... ca nu sunt angajat ca profesor ... tu tragi concluzii singur. + ca nu mi-as permite sa explic eu nimic.

dar cei care au facut filmul ... au vrut sa comunice ceva ... oare ce ?

Link to comment
Share on other sites

Postul lui kenpaky esti mai mult decat folositor.

Kenpaky ceva asemanator uite-te la :

Îngerul digital – subtitrare în român? Pe cale…

Ingerul digital 2. Subtitrare in lb romana on Vimeo

Depinde de NOI! | Pagina principala

antivaccin.tk

Si apoi filmele:

-Kymatica

-The Obama Deception

-Capitalism a love story,si daca mai esti interesat si de altele da-mi un pm si putem vb pe mess.

Vizionare placuta!

Link to comment
Share on other sites

cipsuri :|

-----------------------

Am o idee, sa facem o categorie sau un topic, "Adevarul" sau "TheTru " :D:D:D

In care fiecare membru sa aduca documentare si alte chestii, sa incercam sa aflam adevarul :)

*facepalm*

Fi?i siguri c? ve?i afla Adev?rul din filme precum Zeitgeist.

bun. Posteaza la sugestii

Sau direct la co?ul de gunoi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...