Jump to content
Guest Praetorian

SQL Injection Version() 4 [ Video ]

Recommended Posts

Salut, va tot urmaresc de ceva vreme si va multumesc pentru articolele postate, ieri am urmarit un tutorial video (SQLI v4 [ VIDEO ]) si ce zic: hai sa incerc sa vad daca merge cum e in tutorial, si am incercat si a mers, si eu mare fericit ca pot sa fac si eu ceva :)) , insa ce sa vezi, ieri am testat tot ce e era de facut in tutorial si azi ... frate nu mai merge netu la RDS :((, mi-au suspendat contul, prostaia mea este ca am intrat cu IP Real, am zis e lasa ca no fi foc :)), dar uite ca a fost,

Mare grija pentru incepatori ca mine :) si cred 100% ca asta e problema :)

PS: norocul meu e ca am internet si de la RomTelecom :)

PS2: Vreau sa imi RECOMANDATI un program mai bunicel pentru Hide ip, (folosesc Windows 7) Multumesc

Edited by linux_terminal
Link to comment
Share on other sites

Salut, va tot urmaresc de ceva vreme si va multumesc pentru articolele postate, ieri am urmarit un tutorial video (SQLI v4 [ VIDEO ]) si ce zic: hai sa incerc sa vad daca merge cum e in tutorial, si am incercat si a mers, si eu mare fericit ca pot sa fac si eu ceva ) , insa ce sa vezi, ieri am testat tot ce e era de facut in tutorial si azi ... frate nu mai merge netu la RDS (, mi-au suspendat contul, prostaia mea este ca am intrat cu IP Real, am zis e lasa ca no fi foc ), dar uite ca a fost,

Mare grija pentru incepatori ca mine si cred 100% ca asta e problema

PS: norocul meu e ca am internet si de la RomTelecom

PS2: Vreau sa imi RECOMANDATI un program mai bunicel pentru Hide ip, (folosesc Windows 7) Multumesc

Acest msg a mai fost postat aici => http://rstcenter.com/forum/tutoriale-video/13896-sql-injection-version-4-video-3.html#post126700

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru tutorial...pur si simplu este super...insa am o intrebare,la ultimul pas cand ai zis ca sa alegem ambele informatii folosind "concat()" de ce in browser ai pus dupa user : 0x3 ? ce inseamna?

Pai... este 0x3a un caracter (cred ca hexadecimal)... cred ca e spatiu... Just I think... nothing sure... & mi-e lene sa verific... Google it!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...