Jump to content
DexterJR

Cs 1.6 Silent Aim(work on steam)

Recommended Posts

pai da dar cand zici ca e nedetectabil iti dai seama,am incercat pe non steam nu merge:)) il activez si cand intru pe server ma scoate ,kkt l-am sters poate ma tenta si pe steam.

IN + am auzit ca asta e cel mai kkt silent aim,cel mai praf.. in fine bafta la codati hf :))

Link to comment
Share on other sites

va sugerez sa nu incercati silent;)

si mai ales cand esti admin pe un server este foarte stresant( stiu din propria mea experienta) trebuie sa stai sa faci demo, ca daca il banezi iti face reclamatie si papa admin;) parerea mea este ca 90% din codati sunt copii sub 12 ani care abea au invatat sa tina mouse-ul in mana si intra pe server ca sa iti faca nervi

daca esti bun invata sa joci fara;), nu prin trisare

Link to comment
Share on other sites

mdea....stiu pe cineva care l-a folosit pe steam....in 3 saptamani si-a primit ban pe licenta;))

Indiferent cat de increzatori sunteti voi cand folositi cod-ul respectiv (cheat-ul), serverele care sunt VAC2 va detecteaza si va baneaza steam-ul dupa ce folositi codul respectiv, astfel o sa va vedeti pe steambanned.com vacbans.com etc.

Exista si un proiect romanesc in acest sens. ROEF Romanian Elite Force (VAC BANS)

Deci, oare se merita sa joci cu cod-uri ? :)

Link to comment
Share on other sites

bleah, logic, valve nu mai face nimic pentru ca nu mai intretine cs 1.6, il vinde in continuare dar nu mai lucreaza pentru imbunatatirea lui, se lucreaza la cs:s, cat despre exploiturile respective, nu exista program care sa nu aiba niste exploituri existente, in special jocuri, e aproape imposibil sa faci un joc fara exploituri.

Cat despre faza cu unbind ins, unbind del, nu prea merge, bindurile acelea sunt adaugate in config.cfg la intrarea pe server, si pe unele servere aceste binduri sunt actualizate la o anumita perioada de timp.

Ceea ce se poate face pentru a va proteja impotriva cestui lucru este sa bifati pe fisierul config.cfg la read-only, chestia asta va v-a proteja si de unele comenzi gen "fuck-off" "smash" "screw" care au la baza modificarea bindurilor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...