Jump to content
toofast

Minimalsource

Recommended Posts

add_google_plus_one_recommend_button() in /home/minimals/public_html/wp-content/themes/minimalsource/page.php a fost rezolvat. Cred ca ai vizitat pagina, atunci cand umblam eu prin Editor.

In privinta description, ce mi-ai aratat tu acolo e de pe pagina /advertise.

Abia l-am redeschis de cateva zile, azi pana la ora 19:00 am 260 unici.

Mersi de sugestii, o sa tin cont!

Link to comment
Share on other sites

In general traficul meu vine din cautari, mai exact omul cauta piesa cutare si o scrie pe google. Asta inseamna ca stie ce cauta si intra si downloadeaza. O sa incep sa pun si preview-uri, unele deja avand.

Ideea cu canalul pe youtube este buna, o scriu pe foaie :)

Multumesc de comentarii, iar daca mai aveti idei va rog sa mi le impartasiti.

Link to comment
Share on other sites

tromfil am facut ce mi-ai spus, adresa a fost inlocuita cu una noua.

Mai mult, ma voi ajuta de un plugin de hide pentru a posta si preview-uri la piese, de ex:

http://minimalsource.com/deep-house/luca-bacchetti-welcome-summer-chart-2011

@Gecko e rau ca apare numele meu acolo?

Edited by toofast
Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie sa fiu chiar asa nesimtit :)

In fine, m-ar interesa sa stiu daca exista un plugin pentru wordpress care m-ar putea ajuta sa fac pagina de FTP.

EDIT: As avea nevoie de o sponsorizare sa fac FTP-ul, daca se ofera cineva sa ma ajute, sunt dispus sa ofer un procent din vanzari. Lasati reply.

Edited by toofast
Link to comment
Share on other sites

pai ideea e sa iti securizezi site-ul, sa ai grija la ce plug-inuri folosesti in csm-ul tau. Sa ai grija sa nu se poata face sql injection, asta e printre cele mai raspandite, sau cross site scripting. Cauta informatii pe forum exista destule tutoriale pentru repararea acestor vulnerabilitati. Eventual poti sa descarci un program care cauta astfel de vulnerabilitati - havij ar fii unul din programele care te pot ajuta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...