Jump to content
Guest Nemessis

[RST] Conquiztador Killer v1 si v2 (OLD)

Recommended Posts

Nu merge... :| Deci... nu stiu nu merge programu..ambele..intru in conquiztador.ro si nimic numi apare raspunsuriile ... :| daca stie cineva ce are.. .il rog sa`mi dea add la id`u asta.. : ass_4ev3r ! Astept.. ! :|

Normal ca nu mai merge, of s?racul de tine nu ?tie sa citeasc? prima pagina ?i restul posturilor în care scrie ca nu mai merge ?i ce dreacu' e cu atâtea ":|" ?i "..." ?

E?ti cel mai prost de pe aici e?ti poreclit "gânditoru'"

anyway i can edit the db file or get other db file , or make this work on something else but conquiztador.ro ???

anyway i can edit the db file or get other db file , or make this work on something else but conquiztador.ro ???

Watch Ryuk's video at the tutorial section. You can do this for other countries to, except USA.

Doamne maica Domnului, lumina din lumina vs 1 vs 2 da mai in penele voastre de conqiztadori ca va asteapta becali sa ii duceti chiftelute si voi tot pe aici cu veuri unu veuri doi?...

nu mai (despartit) si nu merge ci merg. Tu cu prietenul tau merge la piata?

Ar fi buna o chestie de verificare a scrierii inainte de a se intra pe forum. :|

offtopic: conform noului DOOM numai se scrie legat (precum nicio, niciun, etc) in ambele cazuri. oricum, nu cred ca stia el chestia asta cand a scris legat.

lol! altu! :):) (EDIT: niMblack)

Edited by loki
deleted post

in pragul disperari dupa cqkill , dece ati mai puso aici dak nu e bun de nimik?:lol:

8. Intrebarile idioate se taxeaza cu ban. Cine nu stie ce inseamna o intrebare idioata inseamna ca merita ban.

Iti dau 3 zile sa citesti documentatia: http://www.rstcenter.com/forum/showthread.php?t=3968

Raspunsul la intrebarea ta este exact motivul threadului - primul post.

Edited by loki

am downloadat si eu cqkill 1 si 2 si exista un fisier cqkill.db care contine cam 45 mii intrebari si raspunsuri si pe care am reusit sa l deschid intr o oarecare masura cu access ,dar problema e ca doar raspunsurile se pot citi , intrebarile sunt cryptate, stie cineva cum se pot decrypta intrebarile astfel incat sa putem vedea in ms access si intrebarile ? multumesc

Nu poti sa vezi. Dar daca preiei intrebarea, o hash-uiesti, claculezi valoarea md5 pentru ea si o cauti apoi in baza de date unde gasesti raspunsul.

nam inteles dc nu imi mere daca poate cnva sa imi explice add : dariusdaduscorobete ca am mai luat programu de 3 ori si nu mo mers

imi place cq killerul mai ales ca aici e gratis da la totti platesti bn

Edited by DariusDadu1997

nam inteles dc nu imi mere daca poate cnva sa imi explice add : dariusdaduscorobete ca am mai luat programu de 3 ori si nu mo mers

imi place cq killerul mai ales ca aici e gratis da la totti platesti bn

Fl?c?u,nu e updatat?.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...