Jump to content
gaby90boy

Noua Ordine Mondiala

Recommended Posts

Mai vedeti si Contact Has Begun.

Si mai era unul..ceva cu 2012 science or..nu mai stiu

Apar pe internet, dar sunt sterse destul de repede.

Pacat, daca spui cuiva de asa ceva in ziua de azi iti raspund cu "e..nu se poate mah..n-are cum"..ce sa mai zici de copii care se lupta cu Bilderbergii din CS.:-j

E vai de noi si de urmasii nostri..ce viata o sa ducem..

Link to comment
Share on other sites

da..

apropo ce stiti despre asa numita "arma cu laser" a lui Henri Coanda ? S-ar zice ca tehnologia e ascunsa.Americanii au incercat sa o cumpere dar nu s-au lasat vanduti tovarasii nostri :D.

Edit : Am inteles ca asta a fost un motiv pentru care am intrat in NATO.

Link to comment
Share on other sites

Pe langa asta, in SUA copii au fost vaccinati si cu diferite seruri care distrugeau sistemul de reproducere.Pentru a mai reduce din populatie, au mai promovat si campanii GAY cum ca ar fi ceva..normal..ca asa s-au nascut.Minciuna totala, fiind gay nu se mai pot reproduce => din 2 oameni nici un urmas.

Si cel cu Ancient Aliens l-am vazut.

Sunt multe secrete.Nu putem discuta intr`un topic de toata ordinea asta mondiala.

Link to comment
Share on other sites

Am citit undeva despre cum ar sta treaba cu 2012.S-ar zice ca din cauza telefoanelor mobile,ma rog se poate sa gresesc, s-a modificat valoarea de tar a pamantului, drept urmare noi nu am mai trai 24 ore ci doar 16.In 2012 nu va fi sfarsitul lumii,ci sfarsitul acestei ere..sau acestui timp.Atunci se va ajunge de la 16 ore la 0.Trecem in alt timp.Nimeni nu stie ce se va intampla.

As vrea sa mai discut, dar sunt obosit acum..asa ca..la revedere :)

Link to comment
Share on other sites

Suntem prea mici pentru cei mari;),nu exista terorism,nu exista Al Quaeda,nu exista Bin Laden(de fapt exista ca fiind un produs al CIA).Adevaratii teroristi stau in birourile marilor banci din Statele Unite,poarta costume de 5000$ si se joaca cu lumea deoarece ei detin toti banii.

Cei de la The Zeitgeist project o spun foarte bine.

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va zic urmatoarea chestiune .... teorii ale conspiratiei vor fi intotdeauna multe sunt aiureli pentru a crea panica /publicitate/sau pentru a degrada imaginea cuiva .... altele sunt pur si simplu coincidente generale care unora li se par extraterestri veniti din universiul paralel XY35Pi in fine nu va luati dupa toate aceste asa zise documentare multe dintre ele ( dupa parerea mea majoritatea ) nu au nici o treaba cu realitatea sunt pe lumea asta multi oameni foarte convingatori care prin diferite mijloace pot sa te convinga ca e zi afara cand defapt e noapte .... dar asta e alta poveste ...

Link to comment
Share on other sites

bine bine asa o fi cu extraterestrii

dar noua ordine mondiala ceea ce se va intampla.

criza asta de care se tot vorbeste a fost creata

oamenii care sunt la conducere nu au inceput acum de curand, dateaza de sute de ani..s-a transmis din tata in fiu si tot asa.

iar cei care vor fi "gratiati" de a fi sclavi, sunt cei cu bani(bill gates,coca cola,mc donalds..).

Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare destul de convingator Instrumentele lui Hitler sau Mao...si daca este o vrajeala toata treaba asta atunci de ce a fost creata virusul SIDA(care nu-i vrajeala) si apoi testat in africa!!! si de ce acolo??? raspunsul e simplu acolo sunt mai multi tipi "colorati" fara scoala si statul nu are aproape nici un beneficiu din exsistenta lor...eu zic ca ar trebui sa ne deschidem ochi si mintea!!! si nu numa' slitz'ul...(vb. aia ma pish pa ei.)

Link to comment
Share on other sites

Toate teoriile conspiratiei suna cam asa:

JFK was assassinated by a cruise missile being remotely piloted by Oswald on board TWA Flight 800 piloted by Johnson while on the way to Israel to pick up the Ark of the Covenant from the Illuminati. Don't you see?! The pieces all fit!

P.S. Da, sunt un agent al Illuminatilor si apartin

>-)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...